УВЕК ДИРЉИВА МАНИФЕСТАЦИЈА: Председник Привременог органа Града Београда Александар Шапић о "Најплеменитијем подвигу године"

Сњежана Видачковић

04. 04. 2024. у 10:00

- ОВА манифестација је увек дирљива.

УВЕК ДИРЉИВА МАНИФЕСТАЦИЈА: Председник Привременог органа Града Београда Александар Шапић о Најплеменитијем подвигу године

Н. Скендерија и Д. Миловановић

Пре неколико година сам имао ту срећу, част и задовољство да будем члан жирија и увек је тешко одлучити се за најплеменитији подвиг - истакао је председник Привременог органа Града Београда Александар Шапић на јучерашњој додели златних и сребрних плакета за најплеменитији подвиг године у Старом двору.

- Сваки од ових прилога је дирљив, поготово дечак и момак који су рањени на Косову и Метохији. Честитам свим добитницима и "Вечерњим новостима" које годинама држе ову важну, традиционалну манифестацију и ми сви ћемо да је помажемо кад год нам се укаже прилика.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШТА СЕ ОВО ДЕШАВА У БРИСЕЛУ? ЕУ убеђује Белгију да прихвати план који би разбеснео Русију, воде се разговори ван главне сале самита

ШТА СЕ ОВО ДЕШАВА У БРИСЕЛУ? ЕУ убеђује Белгију да прихвати план који би разбеснео Русију, воде се разговори ван главне сале самита

ЕВРОПСКА комисија и Белгија тренутно воде интензивне разговоре ван главне сале самита како би усагласиле најосетљивије делове плана Европске уније за коришћење 210 милијарди евра замрзнуте руске имовине у корист Украјине, рекло је за Политико пет дипломата и званичника ЕУ упознатих са током преговора.

18. 12. 2025. у 16:38

СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!

"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!

ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.

17. 12. 2025. у 13:13

Коментари (0)

СКАНДАЛ! Хрватска банка кажњена са 1.5 милиона €: Апликацијом ПРЕНОСИЛИ и ЧУВАЛИ све што је инсталирано на мобилним телефонима корисника