ДЕТАЉИ СТРАВИЧНОГ ЗЛОЧИНА У ШИПОВУ: Осумњичен да је искасапио жену - прво попио пиће, па се пријавио полицији
ДРАГАН Тркуља (61) ухапшен је због сумње да је јутрос ударцима секиром убио своју супругу Снежану (57) у њиховој породичној кући у Шипову, потврђено је за Српскаинфо.

Фото: Б. С.
Након саслушања у полицији, он ће бити предат у даљу надлежност Окружног јавног тужилаштва Бањалука.
У бањалучком тужилаштву су рекли за Српскаинфо да је након пријаве дежурни тужилац Хана Врањешевић изашла на лице места и заједно с припадницима Полицијске станице Шипово обавила увиђај.
– Тужилац је наложила да се предузму све потребне мере и радње, као и вештачења, с циљем утврђивања свих околности овог кривичног дела, а наложена је и обдукција која ће бити обављена у Заводу за судску медицину Републике Српке у Бањалуци – појаснили су у Тужилаштву.
Према незваничним информацијама, злочин се десио у дневном боравку.
– Након што је убио супругу ударцима секиром, он је прво отишао на бензинску пумпу где је попио пиће, а затим је дошао у Полицијску станицу Шипово и предао се полицији и испричао шта је урадио. Он се није опирао и одмах је ухапшен, а када је полиција изашла на лице места пронашла је и секиру са којом је почињен злочин – појаснио је извор Српскаинфо.
Данас ни из полицији, ни из тужилаштва нису саопштили шта би могао бити мотив овог убиства, а ни њихови суграђани такође нису знали шта се догодило са супружницима Тркуља.
– Дуго година познајем Драгана и није ми јасно шта се десило, да он убије супругу. Знам да је он имао неких здравствених проблема, али никада нисам чуо да су имали неке веће сукобе у браку. Знам да су њих двоје цепали и слагали дрва, те да имају четворо одрасле деце – рекао је један од мештана Шипова.
Он је додао да су сви остали шокирани када су чули за злочин.
(Српска инфо)
Препоручујемо

ШПАНИЈА ПРОГЛАСИЛА ВАНРЕДНО СТАЊЕ
МИНИСТАРСТВО унутрашњих послова Шпаније прогласило је ванредно стање након данашњег нестанка струје.
28. 04. 2025. у 21:32

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

НЕ МОЖЕ ДА САКРИЈЕ ТУГУ: Дарко Лазић потпуно сломљен, јавно се огласио (ФОТО)
ПЕВАЧ се присетио свог покојног оца...
28. 04. 2025. у 19:35
Коментари (0)