ДОДИК ПОТВРДИО: Седница Председништва БиХ није одржана - Важнији су ми закључци Народне скупштине РС
СРПСКИ члан Председништва БиХ Милорад Додик потврдио је данас да седница тог државног тела није одржана, да је постојао захтев за њено одржавње, који је он преко своје службе одбио, јер су му, како је рекао, важнији закључци Народне скупштине Републике Српске и заједнички договор лидера парламентарних странака у Српској.
Фото Танјуг
- Дакле, сад ми треба да трчимо и да објашњавамо нешто што је нетачно у суштини и што је болесна ствар БН телевизије - рекао је Додик новинарима, пренела је РТРС.
Он је то рекао поводом текста објављеног на сајту БНТВ у којем се наводи да је "доказано да је Додик учествовао у раду Председништва БиХ".
Прецизирао је да је захтев за одржавање седнице дошао јуче, али да је он преко своје службе одговорио да није за телефонску седницу.
- Једино моје учешће у томе је што сам одбио заседање телефонски. Дакле, да би се заказала телефонска седница треба да се усагласе сва три члана. Ја нисам био тамо, није ни заказана. Имају сад могућност да закажу телефонску седницу која опет мора да буде уз сагласност сва три члана- прецизирао је Додик.
Препоручујемо
ОШТАР ОДГОВОР ИЗ КАБИНЕТА СРПСКОГ ЧЛАНА ПБИХ: Седница Председништва није одржана, Додик није дао сагласност!
10. 08. 2021. у 11:24 >> 11:47
ДОДИК О ЛАЗАНСКОМ: Српски члан председништва описао свој последњи разговор са дипломатом
06. 08. 2021. у 16:10
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима
БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.
17. 04. 2026. у 13:13
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)