УЧЕ ЈЕДНИ ОД ДРУГИХ: Сусрет делегација Бијељине и Кикинде – широке могућности за сарадњу
12. 09. 2021. у 18:16
ДЕЛЕГАЦИЈА Града Бијељина коју је предводио градоначелник Љубиша Петровић присуствовала је 36. издању фестивала „Дани лудаје“, посвећеног бундеви по чијем узгајању су Банаћани познати.
Повезане вести
ДРУЖЕЊЕ СА ОПЕРСКОМ ДИВОМ ПОСЛЕ ПЕТ ГОДИНА: Јадранка Јовановић на “Данима лудаје”, ватромет на крају концерта (ФОТО)
ПОСЛЕ музичког затишја од скоро годину и по примадоне Јадранка Јовановић вечерас је певала у Кикинди.
09. 09. 2021. у 23:11
ОБНОВА СТАРЕ ЗГРАДЕ ЗА 400 ДАНА: Темељна реконструкција Опште болнице у Кикинди, прва фаза вредна 342 милиона
ОБНОВА Опште болнице у Кикинди, као што је раније и најављено, почела је од старе зграде у којој се налазе одељења физијатрије, неуропсихијатрије и трансфузије.
09. 09. 2021. у 07:45
ЗА ПРЕКРШАЈЕ СКОРО 30 000 КМ: Полицајци зауставили возача због рутинске провере, па му због неплаћених казни одузели аутомобил
ПОЛИЦАЈЦИ Полицијске станице Бијељина , приликом обављања редовних послова и задатака у улици Комитскa у том граду зауставили возило без регистарских ознака „ ВЦ Шаран” за чијим је воланом био суграђанин M.M.
08. 09. 2021. у 16:18
СОФТВЕР ЗАКОЧИО БЕСПЛАТНУ ВОЖЊУ: Програмирани да се не могу користити без наплате
КИКИНДА је пре пуне две године набавила 80 бицикала и 20 електричних скутера, али они још нису у јавној употреби.
08. 09. 2021. у 06:31
Најновије из рубрике
ЗБОГОМ ПЕТРУ ИЛИЋУ: Преминуо вишегодишњи дописник "Новости" из Бијељине
У Бијељини је преминуо Петар Илић(86), који је оставио дубок траг у Семберији и Мајевици као вишегодишњи новинар и врсни хроничар историје,традиције и запажен банкарски посленик.
28. 12. 2025. у 23:59
ДЕТЕ (10) УПАЛО У ШАХТ КОД ШКОЛЕ: Полиција одмах реаговала
НЕСРЕЋА се догодила синоћ у Бијељини када је дете (10) упало у отворени шахт испред Основне школе "Кнез Иво од Семберије".
28. 12. 2025. у 14:22
ТУЖНЕ ВЕСТИ: Преминуо Стјепан Зликовац
СТЈЕПАН Зликовац, дугогодишњи новинар и уредник Радиотелевизије Републике Српске, преминуо је у 66. години.
27. 12. 2025. у 16:30
ИМА МРТВИХ У СТРАВИЧНОЈ САОБРАЋАЈНОЈ НЕСРЕЋИ: Полиција на лицу места
НА подручју Власенице јутрос око 7:30 сати дошло је до тешке саобраћајне несреће у којој је погинула једна особа.
27. 12. 2025. у 14:32
НЕМА ПУШЕЊА У КАФИЋИМА И РЕСТОРАНИМА: Српска усвојила Закон о заштити становништва од дуванских производа
ЗАБРАНА пушења у јавним затвореним просторима ступа на снагу 1. августа 2026. године, а коначна примена у свим угоститељским објектима у Српској почиње од 1. фебруара 2027. године. То доноси Закона о заштити здравља становништва од дуванских и осталих производа за пушење који је усвојен у Народној скупштини РС. Практично, када закон ступи на снагу у августу наредне године, локали ће од тада имати рок од шест месеци, односно до 1. фебруара 2027. да се прилагоде и да поступају по обавезама прецизираним у закону - да уклоне пепељаре, истакну натписе да је забрањено пушење, почну да опомињу госте и друго.
27. 12. 2025. у 05:00
Коментари (0)