МАЈКУ УБИО СЕКИРОМ, ПА ЗАПАЛИО ЊЕНО ТЕЛО: Обдукција открила језиве детаље злочина, син (18) ухапшен

Татјана Марковић

02. 12. 2023. у 20:34

ЖЕНА С.В. (50) убијена је данас у месту Велика Обарска, на подручју Бијељине, а за злочин се сумњичи њен син М.В. (18), који је и ухапшен.

МАЈКУ УБИО СЕКИРОМ, ПА ЗАПАЛИО ЊЕНО ТЕЛО: Обдукција открила језиве детаље злочина, син (18) ухапшен

Фото: pixabay

Ово је потврђено из Окружног јавног тужилаштва Бијељина. Како су додали, младић је, након што је жена преминула од повреда нанесених секиром, њено тело запалио.

- С.В. преминула је услед тешке тешке повреде главе и мозга, које повреде су јој нанесене механичким оруђем, секиром - казали су у ОЈТ Бијељина.

Злочин се догодио јутрос око осам часова. Узрок смрти је утврђен обдукцијом која је извршена данас.

Против осумњиченог ће бити поднесен Предлог за одређивање притвора надлежном суду, кажу у Тужилаштву.

(АТВ)

БОНУС ВИДЕО - ОТАЦ ПРОНАШАО ТЕЛА СИНА И СНАЈЕ: „Дозивао сам "Игоре", није реаговао – већ су били мртви“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија набавља кинески С-400?

АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија набавља "кинески С-400"?

МИНИСТАРСТВО одбране Србије планира набавку нове противваздушне опреме из Кине, према наводима више локалних извора, док је председник Србије Александар Вучић најавио скори потпис нових уговора ради јачања мреже одбране, пише амерички специјализовани магазин Милитари воч.

27. 04. 2026. у 16:05

Коментари (0)

Није само надутост: Шта се заиста крије иза проблема са варењем?