СВИ привредни субјекти у Републици Српској почетком наредне године добиће нове фискалне касе за које неће морати да издвајају новац већ ће их добити бесплатно на терет буџета, изјавила је министарка финансија Српске Зора Видовић, одговарајући на питање током актуелног часа у Народној скупштини РС.
ПРЕДСЕДНИК Републике Српске Милорад Додик изјавио је данас да се Република Српска налази у завршној фази своје политичке борбе и пута и да ће, како је навео, уколико се не дистанцира од Сарајева у потрази за својим дејтонским правима, престати да постоји.
ПРЕСТАНАК мандата председника Републике Српске одлуком Централне изборне комисије БиХ је неуставан, није у складу са Уставом Српске, тако да не може имати правно дејство, нити утицати на легитимно изабраног председника, наведено у Информацији коју би Народна скупштина Српске требало да разматра на посебној седници.
ПРЕДСЕДНИК Републике Српске Милорад Додик посетио је породицу Петровић, Милану и Немању, поносне родитеље четворки које су се родиле почетком прошле године. Овом приликом председник РС породици је поклонио стан у Бањалуци.
Коментари (0)