МУФТИЈА ПРОДАО ВАКУФСКУ ЗЕМЉУ: Челници Исламске заједнице нанели штету бањаучком Меџлису од 740 .000 КМ
08. 06. 2024. у 21:20
ВЕЛИКА афера дрма Исламску заједницу у БиХ.
Најновије из рубрике

БОРБА ЗА ОПОРАВАК ЈЕДИНЦА: Истрајност Свјетлане Беднаш и Сергеја ујединила РС
ПРЕ две године, један тренутак на путу променио је живот 21-годишњег Сергеја Ступара и његове породице. Саобраћајна несрећа оставила га је са тешком повредом мозга, а његова мајка, Свјетлана Беднаш, од тада води непрестану борбу за његов опоравак.
13. 08. 2025. у 11:51

СА ИВИЦЕ БАНКРОТА ДО СТАБИЛНОГ БУЏЕТА: Билећа усвојила план отплате преосталих дугова
НА редовној седници Скупштине општине Билећа усвојен је План за измирење неизмирених обавеза пренетих из претходног периода.
13. 08. 2025. у 05:00

РОД БЛАГОЈЕВИЋ: Опозвати Бајденове одлуке, укинути санкције Додику
БЕЛА кућа би требало да опозове одлуку бившег председника Џозефа Бајдена и да укине санкције председнику Републике Српске Милораду Додику.
12. 08. 2025. у 22:00

"БИРАЋЕМО ДА ЛИ СМО РЕПУБЛИКА СРПСКА ИЛИ НИСМО" Ковачевић: Устав је јасан, Додик остаје председник Српске, бирао га је народ
МИЛОРАД Додик остаје председник Републике Српске јер је то воља народа који га је бирао на слободним и демократским изборима, изјавио је данас српски делегат у Дому народа Парламентарне скупштине БиХ Радован Ковачевић.
12. 08. 2025. у 17:00

ДОДИКУ ЗАТВОРСКА КАЗНА ЗАМЕЊЕНА НОВЧАНОМ
СУД БиХ донео је решење по ком се изречена казна затвора председнику Републике Српске Милораду Додику преиначава у новчану казну.
12. 08. 2025. у 15:01
Коментари (0)