ПОЖАР КОД БИЛЕЋЕ: Ватрогасци успешно угасили пожар
НА ПОДРУЧЈУ билећких села Брестице и Долуше према селу Корита активан је пожар, а ватрогасци се боре да се ватра не приближи магистралном путу Билећа - Гацко, изјавио је данас командир билећких ватрогасаца Милан Шуловић.
Фото Shutterstock
-Ситуација је тешка јер гашење пожара отежава јак ветар- рекао је Шуловић за Срну и истакао да су три екипе ватрогасаца на терену.
Шуловић је додао да је пожар избио јуче после подне, када су ватрогасци успели да одбране куће мештана у селу Брестице.
Билећки ватрогасци, мештани села Брестице и Долуше и шумари успели су да угасе пожар.
Старешина билећких ватрогасаца Милан Шуловић рекао је за РТРС да њихове екипе остају до даљњег на терену, у случају да се ватра опет активира услед евентуално јачег ветра.
Пожарна линија, на терену са ниским растињем и сасушеном травом, била је дуга више километара.
(Танјуг)
БОНУС ВИДЕО:
МАГИЧНА ЕТНА: Погледајте спектакуларну ерупцију
Препоручујемо
ВАТРА НИЈЕ ЗАОБИШЛА НИ ХЕРЦЕГОВИНУ: Пожар код Билеће стављен под контролу
04. 08. 2024. у 15:53
ФИНАНСИЈСКА СТАБИЛНОСТ: Српска редовно извршава све своје буџетске обавезе
09. 08. 2024. у 22:22
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио
БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.
02. 12. 2025. у 12:35
Коментари (0)