ТЕШКА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА У ТРЕБИЊУ: Повређене 4 особе, тинејџер (13) теже

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

19. 08. 2024. у 17:32

ТРИНАЕСТОГОДИШЊАК је тешко повређен у саобраћајној несрећи која се догодила данас на магистралном путу код места Ластва, на подручју Требиња, док су три особе лакше повређене.

ТЕШКА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА У ТРЕБИЊУ: Повређене 4 особе, тинејџер (13) теже

Фото: В. Митрић

У несрећи је учествовао аутомобил мерцедес италијанских регистарских ознака, којим је управљао возач Г.Б.

– У саобраћајној несрећи тешке телесне повреде задобио је путник у возилу (13), док су возач, сувозач Ц.Р. и још једна малолетна особа (6) задобили лакше телесне повреде – рекли су за АТВ из Полицијске управе Требиње, преноси Српскаинфо.

Увиђај су извршили полицијски службеници ПС за безбедност саобраћаја Требиње, уз претходну сагласност дежурног тужиоца Окружног јавног тужилаштва у Требињу, који је исту оквалификовао као кривично дело угрожавање јавног саобраћаја.

(Блиц.рс/АТВ)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.

14. 10. 2025. у 13:06

ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа

"ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ" Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: "Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа"

НЕКАДАШЊИ начелник Генералштаба Војске Југославије генерал Небојша Павковић преминуо је данас у Београду, у 79. години.

20. 10. 2025. у 18:59

Коментари (0)

НБА ШОК НА ПОМОЛУ? Никола Јокић напушта Денвер нагетсе?!