(УЗНЕМИРУЈУЋА ФОТОГРАФИЈА) СВЕ ВРВИ ПОД ПОЛИЦИЈЕ:Тело убијеног вође навијача лежи и даље испред ресторана у Бањалуци (ФОТО)

Ђорђе Грмуша
Ђорђе Грмуша

11. 01. 2025. у 21:13

ТЕЛО Дејана Костића Дела вође навијача Борца који је вечерас убијен у Бањалуци и даље лежи испред ресотрана где је он усмрћен.

(УЗНЕМИРУЈУЋА ФОТОГРАФИЈА) СВЕ ВРВИ ПОД ПОЛИЦИЈЕ:Тело убијеног вође навијача лежи и даље испред ресторана у Бањалуци (ФОТО)

Foto: Jutjub/Printskrin

Врло узнемирујућа фотографија се појавила на друштвеним мрежама.

У међувремену, јаке полицијске снаге су блокирале читав кварт где се злочин догодио. Полиција још увек трага за убицом потврђено је Независним новинама.

- Вечерас је у Бањалуци једно лице смртно страдало након што је у њега из ватреног оружја пуцало друго лице -  речено је из полиције.

Упозоравамо, фотографија је веома уземирујућа:

Тело убијеног мушкарца још увек је код "Старе Аде", где се све дешавало. Новинар Независних новина јавља да код овог ресторана и даље влада опсадно стање. Увиђај ће трајати, по свему судећи, сатима.

Више извора потврдило је да је ватреном обрачуну претходила приватна прослава једне од бањалучких породица.

Полиција је после злочина привела више особа.

(Телеграф)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.

28. 01. 2026. у 07:48

Коментари (0)

ХЛАДАН ТУШ ИЗ БАРСЕЛОНЕ: Евролига задала ударац Звезди и Партизану, ово се „вечитима” неће свидети!