БРИТАНСКИ АВИОН ИЗНАД БАЊА ЛУКЕ: Надлеће Републику Српску - ево шта се дешава
ИЗНАД Бањалуке и данас је, током обежевања Дана Војске Републике Српске, поново кружио авион ког ангажује ЕУФОР, кад год се у РС обележавају значајни датуми.

Foto: printskrin flightradar24.com
Иста летелица кружила је изнад Бањалуке и у петак када је обележеван Дан победе над фашизмом.
Према подацима апликације Flight Radar 24, авион је направио неколико кругова и изнад Лакташа, а потом се поново вратио изнад Бањалуке. Исти авион је Бањалуку надлетао и током заседање Народне скупштине Српске када је одлучивала о враћању надлежности. Авион лети на висини око 1,5 километара, брзином од око 300 километара на сат, и полетео је из Сарајева, као и увек до сад. Ради се о авиону типа Beech 90 King Air, који припада британској компанији која се бави анализирањем радио сигнала и фотографисањем из ваздуха, пренеле су бањалучке Независне новине.

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)