ТРАГИЧАН КРАЈ ПОТРАГЕ: Нестали Зворничанин извучен мртав из Дрине
Зворничка полиција је потврдила да је у кориту Дрине, код Козлука, надомак Зворника, пронађено беживотно тело мушкарца..
Фото В Митрић
Полицајци Полицијске станице Козлук су урадили су увиђај на месту догађаја. Беживотно тело је прегледао доктор мртвозорник, који је констатовао да нема трагова насилне смрти.
Полиција је установила да је реч о Зворничанину М.Н. чији је нестанак пријављен у среду око 14 часова.
Дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва Бијељина који је наложио обдукцију, после чега ће о свим детаљима бити сачињен извештај.
Препоручујемо
ГОРСКА СЛУЖБА СПАСАВАЊА: Четири држављанке Србије спасене код Горажда
04. 01. 2026. у 22:32
ХАПШЕЊЕ ЗБОГ ПРОСТУТУЦИЈЕ: Водили жене да са њима тргују у Немачкој и Аустрији?
04. 01. 2026. у 12:16
ТУЖИЛАШТВО БиХ: Оптужени за тешка мучења Срба - Иживљавали се до смрти!
04. 01. 2026. у 11:46
ХАОС У БРИТАНИЈИ ЗБОГ ВЕНЕЦУЕЛЕ: Британски премијер не зна како да реагује
ПРЕМИЈЕР Велике Британије Кир Стармер одбио је да осуди америчку војну акцију у Венецуели, упркос позивима опозиције.
04. 01. 2026. у 13:38
МАДУРО СЕ НА ЕНГЛЕСКОМ ОБРАТИО АМЕРИЧКИМ АГЕНТИМА: Погледајте шта им је рекао (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Венецуеле Николас Мадуро је хеликоптером стигао на Менхетн, након чега је конвојем пребачен у Притворски центар (МДЦ) у Бруклину, озлоглашени затвор описан као „одвратан“ са „застрашујућим“ условима. Тамо су остали певач Р. Кели, Гислејн Максвел и Сем Банкман-Фрид.
04. 01. 2026. у 08:58
У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије
У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.
03. 01. 2026. у 18:47
Коментари (0)