ОСВАНУЛА ЧИТУЉА ЉУЉАНЕ КАРАЏИЋ: Познато време и место сахране

В.Н.

18. 02. 2026. у 20:50

ДР Љиљана Зелен Караџић, неуропсихијстар, супруга првог председника Републике Српске, др Радована Караџића, изненада је преминула данас, 18. фебруара.

ОСВАНУЛА ЧИТУЉА ЉУЉАНЕ КАРАЏИЋ: Познато време и место сахране

Novosti

Сахрана ће се обавити у петак, 20. фебруара 2026. године на градском гробљу Баре у Палама.

Погребна поворка полази у 13 часова испред цркве, а породица прима саучешће у 11 сати у цркви, наводи се у умрлици.

Иза себе је оставила супруга, првог председника Републике Српске, др Радована Караџића, кћерку Соњу и сина Александра, као и четворо унука. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БИВША ПОРТПАРОЛКА ЗЕЛЕНСКОГ: Он највероватније користи дрогу, све што каже је лаж (ВИДЕО)

БИВША ПОРТПАРОЛКА ЗЕЛЕНСКОГ: Он највероватније користи дрогу, све што каже је лаж (ВИДЕО)

ВЛАДИМИР Зеленски највероватније користи дрогу, све што говори је манипулација или лаж и представља највећу препреку миру и опстанку Украјине, изјавила је Јулија Мендел, бивши прес-секретар украјинског председника.

12. 05. 2026. у 14:48

НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ! Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији

"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији

ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.

11. 05. 2026. у 19:09

Коментари (0)

РУСИЈА ГРМИ У САВЕТУ БЕЗБЕДНОСТИ: Ако се стање Ратка Младића погорша, искључиви кривац биће Хаг