ОДНЕЛИ РОБУ ВРЕДНУ 14К.000 КМ: Украли лаптопове и мобилне телефоне

10. 09. 2020. у 07:30

Провалници однели робу у вредности од 14.000 КМ

ОДНЕЛИ РОБУ ВРЕДНУ 14К.000 КМ: Украли лаптопове и мобилне телефоне

Фото Д.Поздеровић

ТРОЈИЦА мушкараца ухапшена су због сумње да су провалила у продавницу рачунарске опреме Qwerty у Модричи из које су украли мобилне телефоне и лаптопе вредне око 14.000 КМ.

Провала се догодила у уторак око 2.50. У полицији наводе да су се провалници пред продавницу довезли "мерцедесом", на којем су се налазиле регистарске ознаке које су исте ноћи украдене у Модричи.

- Били су маскирани и провалили су у објекат из кога су украли 15 мобилних телефона, 10 лаптоп рачунара, таблет и два екстерна хард диска. Према изјави власника украдени предмети вредни су 13.900 КМ - рекла је портпаролка ПУ Добој Драгана Керкез.

Након провале у продавници се упалио аларм, који се огласио и у једној приватној агенцији за обезбеђење која је одмах контактирала са полицијом. Изашли су на терен и кренули у потрагу за провалницима које су ухапсили у сарадњи са полицијом из Оџака.

- По наредби суда на подручју Оџака извршени су претреси објеката које користе оумњичени и том приликом су пронашли свe украдене предмете који ће бити враћени власнику - рекла је Керкезова.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника

АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника

ВИСОКИ бивши званичник Кремља, који је желео да остане анониман због осетљивости теме, рекао је да ће Русију на предстојећим преговорима у Истанбулу представљати министар спољних послова Сергеј Лавров и саветник председника за спољну политику, Јуриј Ушаков, објавио је лист Вашингтон пост.

14. 05. 2025. у 09:19

Коментари (0)

КО СУ ВЕЛИКИ ШАМПИОНИ СА МАЛИХ ТЕРЕНА? НАСТАВЉА СЕ АКЦИЈА „ФУДБАЛ ЈЕ ВИШЕ ОД ИГРЕ“