ЛОКАЛНИ ИЗБОРИ У УГЉЕВИКУ: Потписан споразум подршке Василију Перићу за начелника општине
КОАЛИЦИОНИ споразум подршке кандидату Српске демократске странке за начелника општине Угљевик Василију Перићу, на предстојећим локалним изборима, у Угљевику су потписали председници општинских одбора Партије демократског прогреса и Народног демократског покрета, који подразумева коалиционо деловање у току и након локалних избора.

Фото: В. Митрић
Споразум са Перићем, предсједником ОО СДС Угљевик и кандидатом за начелника општине, потписали су председник ОО ПДП Угљевик Драгомир Секулић и председник ОО НДП Угљевик Драган Ђокић.
-Захвалан сам коалиционим партнерима за подршку коју пружају мојој кандидатури за начелника општине Угљевик –каже Перић. -Кандидатуру сам прихватио ради развоја нашег Угљевика, да наставимо да радимо, да направимо још повољније услове за живот наших суграђана, да развијамо наш Угљевик и стварамо сигурнију будућност нашој деци. Овде сам рођен, одрастао и стасао, и желим свој живот наставим овде ,заједно са својом породицом. Убеђен сам у изборну побједу захваљујући подршци великог броја чланова и симпатизера СДС, наших коалиционих партнера, становника нашег Угљевика. Заједно ћемо наставити и стварати Угљевик по мери свих суграђана.
Руководство општинских одбора ПДП и НДП уверено је у изборну победу кандидата СДС за начелника општине Угљевик.
-Једини исправан избор јесте потписивање коалиционог споразума о подршци Василију Перићу. Ако хоћемо да сачувамо наш Угљевик, ако хоћемо да сачувамо наше ресурсе у Угљевику и да развијамо привреду на исправан начин, онда је једини исправан избор Василије Перић. Очекујем добар резултат НДП на локалним изборима у сигуран сам у изборну побједу Василија Перић-рекао је председник ОО НДП Угљевик Драган Ђокић.
-Ми смо данас повукли добар потез што смо потписали споразум подршке кандидату СДС за начелника општине Угљевик. Василије Перић је садашњи и будући начелник наше општине којем ће ПДП пружити најискренију подршку и са њиме заједно славити изборну победу 15.новембра каже председник ОО ПДП Угљевик Драгомир Секулић.
Препоручујемо

ЗДУШНО УЗ ПЕРИЋА: СДС Угљевик званично почео предизборну кампању
17. 10. 2020. у 09:03

ПО 2.000 КМ ЗА НОВОЗАПОСЛЕНОГ: Угљевик подстиче запошљавање и породице
11. 10. 2020. у 19:25

ЧИН КОЈИ ПРОДУЖАВА ЖИВОТ: Угљевички начелник подржао завештање органа
07. 10. 2020. у 11:01

ЖEЉКA ЦВИJAНOВИЋ O СУКOБУ СA ДНС: To питaњe je у рукaмa коалиционог партнера
17. 10. 2020. у 17:09

"ТО ЛИЦЕ, ТЕ УСНЕ..." Трамп поново изазвао пажњу коментаром о својој портпаролки Каролин Левит (28)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поново је доспео у жижу јавности због необичног коментара о изгледу портпаролке Беле куће Каролин Левит.
14. 10. 2025. у 14:48

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.
14. 10. 2025. у 13:06

"Данас ђаво посебно ужива у тим нашим СЛАВАМА - ти људи су обманути!"
ОТАЦ Рафаило Бољевић упозорава да многи Срби данас славом више заваравају демоне него што славе Бога. Светитељ се често изругује када се слава претвори у пагански догађај.
19. 10. 2025. у 10:46
Коментари (0)