“ДА ЈЕ ШТО ДУЖЕ ЖИВ, ДА ОСЕТИ ПАТЊУ“: Након што је Додик хоспитализован, уследили језиви коментари на друштвеним мрежама
ПО саопштењу да је српски члан Председништва БиХ Милорад Додик хоспитализован уследили су коментари на појединим порталима.

Фото: Танјуг/Драган Кујунџић
Српски члан Председништва БиХ Милорад Додик, хоспитализован је у Универзитетско-клиничком центру Републике Српске због мучнине и болова у желуцу.
Здравствено стање председавајућег Председништва БиХ је за сада стабилно. Али вест да је представник српског народа у болници показала је још једном слику и прилику живота у БиХ.
Слике можете погледати у галерији.
Препоручујемо

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

ЉУТИЛА СЕ: Бора и Брега пијани написали песму, посветили је ПЕВАЧИЦИ - дуго није причала са Гораном
У ВРЕМЕ старе Југославије, тачније осамдесетих година прошлог века, владао је поприличан ривалитет између две најпопуларније групе - "Бијелог дугмета" и "Рибље чорбе".
28. 09. 2025. у 08:33
Коментари (12)