ПОСТАЈЕ ПОЧАСНИ ГРАЂАНИН БАЊАЛУКЕ? Вучић предложен за највише градско признање
ПРЕДСЕДНИК Градског одбора СНСД Владо Ђајић изнио је данас предлог СНСД-а да се председнику Србије Александру Вучићу поводом 22. априла – Дана града Бањалука додијели највише градско признање "Кључ града" са Повељом "Почасни грађанин".

Фото: Принтскрин
Ђајић је рекао новинарима у Бањалуци да је овакву одлуку којом се Вучић предлаже за највише градско признање донео Градски одбора СНСД-а са грађанима и руководством странке.
- Велики је Вучићев допринос за развој града Бањалуке и Републике Српске и то су грађани овог града, али и СНСД-а препознали и част нам је и жеља да добије ту престижну награду и да постане почасни грађанин Бањалуке - навео је Ђајић.
Препоручујемо

МАРИЈА ОБРАДОВИЋ: Одбила сам предлог да Цакај буде почасни грађанин Бујановца
26. 11. 2020. у 18:59

ЗДРАВКО ЉИЉАК РАМЕ УЗ РАМЕ ПУТИНУ: Кикинда добила и четвртог почасног грађанина
06. 10. 2020. у 18:33

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (51)