СТАНИВУКОВИЋ ДОВЕЗАО БАГЕРЕ, СПРЕМАН ЗА РУШЕЊЕ: Поручио пред окупљенима - "Не дамо ни педаљ наше земље" (ВИДЕО)

Новости онлине

20. 05. 2021. у 19:15

НА ИНИЦИЈАТИВУ градоначелника Бањалуке Драшка Станивуковића на паркинг објекта “Кајак тераса” довезена су два багера, што су бројни Бањалучани дочекали аплаузом.

СТАНИВУКОВИЋ ДОВЕЗАО БАГЕРЕ, СПРЕМАН ЗА РУШЕЊЕ: Поручио пред окупљенима - Не дамо ни педаљ наше земље (ВИДЕО)

Фото: Фацебоок

По доласку испред поменутог објекта, Станивуковић је гласно повикао “не дамо педаљ наше земље”.

– Сутра ми је рођендан, ово је прави поклон – рекао је Станивуковић и додао да је овај догађај важан за Бањалуку.

Додаје да два багера са градске имовине нико не сме да склони.

- Да се само пита Град, ово би било сутра било срушено - рекао је Станивуковић.

Истиче да је његова порука да нико не сме да гради на градском земљишту док за то не добије дозволу.

Најавио је да ће поново испред овог објекта бити окупљања.

Републичка управа за инспекцијске послове наредила је јуче Граду Бањалуци да у року од три дана уклони траке са локала “Кајак тераса”, коју је поставила градска инспекција због нелегалне градње.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи

ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.

01. 07. 2025. у 11:45

РЕАГОВАЛА И ПОЛИЦИЈА: Ухватила рођеног оца са љубавницом - направила ХАОС на улици (ВИДЕО)

РЕАГОВАЛА И ПОЛИЦИЈА: Ухватила рођеног оца са љубавницом - направила ХАОС на улици (ВИДЕО)

БРОЈНИ житељи колумбијског града Санта Марте сведочили су недавно драматичним сценама након што је једна 19-годишња девојка пресрела аутомобил у којем се њен отац налазио у друштву љубавнице.

02. 07. 2025. у 20:26

Коментари (0)