ПЕВАЧ и члан групе "Манескин" огласио се након што је организација "Песме Евровизије" саопштила да он није користио дрогу у финалној вечери овог такмичења.
Proglasili su italijana drogiranim, NISU MOGLI DA PODNESU PORAZ SVOGA SIPTARA. Isto kao sto cine sa nasim Noletom, nikako da se pomire da je njihov Rodzer ispod Noletova i Rafina nivoa, ali ti glupaci jos misle da je on kao sto je bio pre desetak godina.
Повезане вести

ЕКСКЛУЗИВНО Барбара Прави за "Новости": Прво сам запевала "Ринге, ринге раја", обожавам деду Петра!
БАРБАРА Прави (28), другопласирана са овогодишњег "Евросонга", са сјајном песмом "Воала", уз себе стално носи један комад хартије.
24. 05. 2021. у 09:30

HURRICANE ОБЈАВОМ УСИЈАЛЕ ДРУШТВЕНЕ МРЕЖЕ: Хвала на прилици да будемо спона балканске крви, победили смо заједно!
ГРУПА Hurricane је у финалу Песме Евровизије освојиле 15. место са 102 поена.
23. 05. 2021. у 20:01

ЕКСКЛУЗИВНИ ИНТЕРВЈУ СА БАРБАРОМ ПРАВИ: Како сам учила да певам уз "Ринге, ринге раја"
БАРБАРА Прави, другопласирана на "Песми Евровизије" дала је ексклузивни интервју за "Вечерње новости".
23. 05. 2021. у 18:00

НИЈЕ ШМРКАО КОКАИН? Огласили се организатори Евровизије због скандалозног снимка Италијана, ево шта је пронађено на столу (ВИДЕО)
ЕБУ, организатор Евровизије, огласио се након што је друштвене мреже, а затим и медије, преплавио снимак на којем Дамиано Давид, фронтмен бенда Манескин који је однео победу, наводно ушмркава кокаин са стола Зелене собе.
23. 05. 2021. у 17:15

ОВО ЈЕ ЗНАЧЕЊЕ ПЕСМЕ "ZITTTI E BUONI": Ево о чему пева Дамиано Давид - италијански представник на Евровизији
ПОБЕДНИК Евровизије 2021. године је италијанска група Манескин са песмом “Zitti e buoni”.
23. 05. 2021. у 14:05
Најновије из рубрике

ОВО САМ ЈА БЕЗ "ШМИНКЕ" И РЕФЛЕКТОРА: Бобан Рајовић проговорио о свом документарцу и приватном животу
ФОЛК звезда Бобан Рајовић одржао је вечерас велики концерт у Лебану.
19. 07. 2025. у 22:28

Више од ТРИ САТА рок спектакла на Ушћу! Guns n’ Roses одржали концерт пред 50.000 који ће ући У ЛЕГЕНДУ
БЕОГРАД је синоћ био центар рокенрол универзума.
19. 07. 2025. у 21:44

БИО ЈЕ НАЈЛЕПШИ ГЛУМАЦ СТАРЕ ЈУГЕ: Ова дама је украла срце Аљоши Вучковићу (ФОТО)
УПРКОС чињеници да је веома познат малобројне су фотографије које могу да посведоче о томе како његова супруга изгледа.
19. 07. 2025. у 19:55

СТИДЕО СЕ СТИХОВА: Знате ли коју песму је Бора написао Цеци?
"Нисам хтео да потписујем своје народњаке..."
19. 07. 2025. у 18:43

ТРГ ИСПУЊЕН МУЗИКОМ И ЧАШОМ ВИНА: "Фрајле" заблистале у Чачку и прославиле 16 година каријере (ФОТО)
НАКОН промоције албума "Дневник душе" коју су уприличиле на броду у Водицама, у оквиру CMC фестивала и на коме су и наступиле са новом нумером "Ја се мору молим" као и после незаборавне ноћи које су приредиле на Салашу 137 под отвореним небом, амбасадорке доброг расположења и чланице музичке групе “Фрајле” пре неколико вечери одржале су велики концерт на Тргу у у Чачку у оквиру познатог винског фестивала.
19. 07. 2025. у 18:40
Коментари (1)