АНАСТАСИЈА О ВЕЉКОВОМ СИНУ: "Тетка је рекао једном и никада више"
ПЕВАЧИЦА Анастасија Ражнатовић слободно време углавном проводи са братанцем Жељком који ће ускоро напунити годину дана.
Фото: Инстаграм/Принтсцреен
Наиме, син Вељка Ражнатовића и његове супруге Богдане 3. јуна прославиће први рођендан, а Анастасија је открила како се њихова породица увелико спрема за славље.
- Као да се јуче родио, а он је пре пар дана проходао. Пропричао је и већ говори мама, тата, деда. Тетка је рекао једном и никада више. Морам нешто да му купим, ипак је он близанац на тетку и бабу. То јест, на другарицу, да се исправим - рекла је она у емисији "Поподне са Стеваном".
Препоручујемо
БИКОВИЋА ЈЕ ПРОСЛАВИЛА УЛОГА МАРАША: Рола је писана за другог глумца - бићете изненађени зашто је редитељ променио мишљење
31. 05. 2021. у 16:45 >> 16:49
ПОЛИЦИЈА НАШЛА БЕБИ ДОЛ СЕКИРУ У ТОРБИ: Ево како је певачица разјаснила ову ситуацију
30. 05. 2021. у 22:07
ИРАН ЛАНСИРАО РАКЕТЕ СА БОЈЕВОМ ГЛАВОМ ОД ЈЕДНЕ ТОНЕ: Тврде да су погодили аеродром у срцу Тел Авива (ВИДЕО)
ИРАНСКИ Корпус исламске револуционарне гарде тврди да је јутрос лансирао балистичке ракете са експлозивним бојевим главама од једне тоне на аеродром Бен Гурион у Тел Авиву.
05. 03. 2026. у 13:12
РУТЕУ СТИГЛА ОШТРА ПОРУКА ЧЛАНИЦЕ НАТО: Ко каже да већина подржава ударе на Иран?
ШПАНСКА министарка одбране Маргарита Роблес оштро је данас одбацила тврдњу генералног секретара НАТО-а Марка Рутеа да постоји "широка подршка" чланица савеза рату који амерички председник Доналд Трамп води против Ирана.
05. 03. 2026. у 12:54
ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата
НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.
03. 03. 2026. у 20:21
Коментари (1)