ДАРА БУБАМАРА ЋЕ НАПИСАТИ КЊИГУ О СВОМ ЖИВОТУ: Оливера Балашевић ће помоћи певачици - све ће открити, много њих треба да се плаши
ДАРА Бубамара најавила је у емисији "Сценирање" да има у плану да напише књигу о свом животу.
Фото: ТВ Пинк принтскрин
Како је певачица навела, у томе ће јој помоћи жена покојног певача Ђорђа Балашевића, Оливера, која је недавно и сама написала и објавила књигу.
- Претпрошле године на Миконосу ми је пало на памет: 'Боже, кад бих ја написала књигу, па шта би све то било ту!' Али ја не бих писала то као да провлачим неког и кријем имена. Ја бих баш све онако открила, и звала би се "Моји принципи". Одустала сам од тога кад је кренула ова корона, али у сваком случају баш сам причала са Оливером Балашевић и она ми је рекла да ће ми помоћи доста око тога кад будем хтела да пишем - каже Дара.
- Ако то буде, то ће бити стварно бум! Ја ћу ту написати све и све ћу именовати! Доста њих има да се плаши! Биће ту и добро и лоше - каже кроз смех певачица.
Она је нагласила да, ако буде реализовала књигу или ће бити све откривено или књиге неће бити.
- Ја сам таква, или радим нешто до краја или га нећу радити уопште - каже.
(Курир)
ПРЕМИНУО СЛАВНИ ГЛУМАЦ: Вест потврдила државна агенција, био је миљеник многих генерација
ГЛУМАЦ Хомајун Ершади преминуо је у 78. години након борбе са раком.
12. 11. 2025. у 16:25
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
ПЕРСОНА НОН ГРАТА: "Тијана, шта ће Томпсон на твом концерту?"
"Па, никад се не зна..."
12. 11. 2025. у 11:04
Коментари (0)