ДАРКО ДАЈ КОЈЕ КИЛО ГОРЕ: Певач се скинуо, фанови подељени, коментари пљуште! (ФОТО)
ЗА ДВА дана две фотографије и - коментари пљуште.
Фото: Инстаграм/Дарко Лазић
Последњих дана певач Дарко Лазић у жижи је јавности због нове девојке и информације да се сели ван Србије, а сада је направио корак даље.
Његов губитак килограма такође је константно на мети критика на друштвеним мрежама. Јер после саобраћајне несреће певач се веома угојио, па је ишао на операцију смањена желуца. Наводно је признао да је имао 165 килограм, као и да је изгубио 95 кила.
Сада је објавио фотографије због којих су фанови подељени. На једној од слика пратиоци су му поручили да је претерао са мршављењем. Данас је Дарко први пут објавио прву фотографију у купшаћем костиму, у базену, где се види његово тело после губитка килограма.
Како сада изгледа погледајте у галерији испод:
Препоручујемо
УКРАЈИНЦИ ОБОРИЛИ НОВИ РУСКИ ДРОН: Запрепастили се шта се налази у њему
ЈЕДНОГ од првих дана 2026. године украјинска војска оборила је руски дрон новог типа. Идентификован је као „Геран-5“, брз и далекометни дрон.
23. 01. 2026. у 12:25
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)