ОСТАЛА УЗ ЊЕГА УПРКОС СВЕМУ: Супруга Горана Бреговића је лепотица, родила му је три ћерке (ФОТО)
ЧУВЕНИ музичар Горан Бреговић (71) је већ 28 година у браку са лепом Џенаном, а она се ретко кад појављује у јавности.
Фото Теодора Ћирић
За музичара годинама колају приче да је женскарош и да је много пута до сада преварио супругу, али њихов брак је одолео свим тим гласинама и искушењима, на које се обоје, кажу, не обазиру.
Горан и Џенана имају троје деце - Ему, Лулу и Уну, док он користи сваку прилику да каже понеку лепу реч о њој. Када је реч о лепоти његове супруге, и то оне природне, без филера и операција, она је заиста неоспорна.
Али Џенана је скромна и ненаметљива жена посвећена је породици и одгајила је три дивне девојчице а, кроз шалу, за себе каже.
- Ма, каква лепотица. Ја сам старица. Али можете да ме питате како се осећам као мајка чија је ћерка уметница - казала је Џенана раније.
- Треба се женити. Морате имати некога у животу да направи равнотежу, да вам живот не претегне у једну страну. Брак и породица томе служе - казао је Брега једном приликом.
Иначе, Горан Бреговић има и ванбрачну ћерку из везе са плесачицом из Сарајева.
Препоручујемо
ДАРКО ДАЈ КОЈЕ КИЛО ГОРЕ: Певач се скинуо, фанови подељени, коментари пљуште! (ФОТО)
15. 07. 2021. у 20:16
МАФИЈАШИ, ЗБОГОМ: Како се Здравко Чолић "умешао" у изборе у Бугарској? (ВИДЕО)
14. 07. 2021. у 21:34
БОСАНСКИМ "СПЕЦИЈАЛЦИМА" СЕ СМЕЈЕ ЦЕО СВЕТ: Избачени са такмичења, а криви им Срби и Додик (ФОТО/ВИДЕО)
СНИМАК специјалаца из Федерације БиХ на такмичењу СWАТ Цхалленге у Уједињеним Арапским Емиратима постао је потпуни хит на друштвеним мрежама.
12. 02. 2026. у 14:42
ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти
МИНИСТАР без портфеља задужен за област међународне економске сарадње Ненад Поповић изјавио је данас да ће у мају први пацијенти у Русији примити вакцину против рака, а да ће пацијенти из Србије бити први који ће одмах после руских, крајем године, примити ту вакцину.
12. 02. 2026. у 09:41
ЈК ПРИЗНАЛА: "Са њим сам изгубила невиност - први пут са Немањом био је грозан, ужасан"
"ИМАЛА сам 18 година. Било је грозно искуство. Помислила сам: "Како некоме ово може да се догоди?" Било је ужасно."
10. 02. 2026. у 07:32
Коментари (0)