СЛАВИЦА ЋУКТЕРАШ ОТКРИЛА КАКО ЈЕ ЗАВРШИЛА У БОЛНИЦИ: "Само сам села на под - све ми је било бело!"

Новости онлајн

06. 08. 2021. у 22:43

ПЕВАЧИЦА Славица Ћуктераш огласила се из болнице, у којој се налази већ пети дан због повреде ока.

СЛАВИЦА ЋУКТЕРАШ ОТКРИЛА КАКО ЈЕ ЗАВРШИЛА У БОЛНИЦИ: Само сам села на под - све ми је било бело!

Фото: Инстаграм/Принтсцреен

Она је из Клиничког центра Војводине у Новом Саду објавила видео снимак и испрачала да је повреду задобила док је сређивала кућу.

- У току распремања куће почела сам да скупљам флаше од воде, сокова... Један сок је стајао данима, знала сам да је покварен и узимам га и крећем ка тоалету да га проспем, међутим како држим флашу и како сам само мало одврнула чеп, тај чеп је мени из све снаге у око отишао. Само сам села на под. Покушавала сам да отворим око, све ми је било бело - испричала је Славица која је касније отишла у болницу где јој је пружена адекватна нега.

Фото: Инстаграм/Принтсцреен

Она је и истакла да се сада осећа много боље и захвалила се особљу које је пажљиво бринуло о њој, као и о осталим пацијентима.

(Курир)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКА БЕСНА ЗБОГ ОДБИЈАЊА КИЈЕВА ДА ПРИЗНЕ РУСКЕ ТЕРИТОРИЈЕ: Ево зашто су пропали преговори у Лондону

АМЕРИКА БЕСНА ЗБОГ ОДБИЈАЊА КИЈЕВА ДА ПРИЗНЕ РУСКЕ ТЕРИТОРИЈЕ: Ево зашто су пропали преговори у Лондону

ПРЕГОВОРИ о окончању конфликта у Украјини, који су требали бити одржани данас у Лондону на нивоу министара спољних послова Велике Британије, САД, Француске, Немачке и Украјине, одложени су након што су амерички званичници отказали учешће.

23. 04. 2025. у 16:24

Коментари (0)

ИНТЕРВЈУ МИЛАН РАКИТА, ГЕНЕРАЛНИ ДИРЕКТОР ДАНУБИУСА: Од златних зрна стварамо здраву основу сваке трпезе