ЕМИНА ВИЂЕНА СА МИЛИЈАРДЕРОМ У РЕСТОРАНУ? Турски медији шушкају о обновљеној романси - обоје се скривају од очију јавности
ПЕВАЧИЦА Емина Јаховић се наводно помирила са некадашњим партнером, богатим турским бизнисменом, Садетином Сараном.

Фото: Принтскрин Инстаграм/yaemina
Наиме, певачици се милијардер јавио кад је чуо да има породичних проблема, па су се опет наводно зближили после састанка у једном ресторану на периферији Истанбула, из ког су отишли чим је почео да се пуни да их, евентуално, неко не би фотографисао.
- Емина и Садетин су се прво чули телефоном, па су заказали састанак. Видели су се у ресторану у Истанбулу који су често посећивали још док су се забављали, па му је Емина испричала кроз какве проблеме пролази због Мустафиног немара према деци. Испричала му је да он дуже време не плаћа алиментацију за синове Јамана и Јавуза, што мајку његове деце погађа јер то сматра запостављањем. Често питају што тата не долази, па им Емина објашњава да има превише обавеза иако су се свађали када су се последњи пут видели. Са Садетином је разговарала два сата, вечерали су, а како је ресторан почео да се пуни, он је платио рачун, па су се одвезли његовим аутомобилом - прича извор.

Foto: Printskrin Youtube
Емина и Садетин су наводно од тада у контакту, али се више не састају на јавним местима да турски таблоиди, који су јој стално за петама, не би почели да пишу о помирењу.
- Садетин је виђен прошле недеље код Емине у крају, али се задржао десетак минута јер су га комшије приметиле. Брзо је изашао да неко од новинара не би добио дојаву и дошао, па се добро крију и чују се углавном преко телефона. Она се нигде не оглашава нити прича на ову тему јер сада свако гостовање у медијима користи да би причала о Мустафи и томе да га је брига за синове прича извор.
- Мустафина финансијска ситуација није лоша, па да због тога има проблем да новац шаље деци. Ако једног дана његова финансијска ситуација буде лоша, радићу и за њега, таква сам. Мора да постоји правда када су материнство и очинство у питању, као и у свим питањима у животу. Не желим да Мустафа занемарује децу и зато се борим да добијају алиментацију. Ово је мој начин да се уједно борим и за све жене које су се некада нашле или се налазе у сличној ситуацији попут мене - рекла је недавно Емина.

Фото Instagram/yaemina
Турски музичар Мустафа Сандал недавно је за турске медије изјавио да није тачно да не брине о синовима, али је избегавао да прича о бившој жени.

ТРАМП СПУСТИО ЦАРИНЕ И СРБИЈИ: Ево колико сада износе и када одлука ступа на снагу
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп изјавио је данас да ће свим земљама, укључујући и Србију, уведене царине бити суспендоване, осим за Кину, којој је тарифе увећао на 125 одсто.
09. 04. 2025. у 20:44

ПРОГЛАШЕНО ВАНРЕДНО СТАЊЕ У СЛОВАЧКОЈ: Дато упутство и за Србију,Аустрија ЗАТВОРИЛА 20-ак граничних прелаза да спречи ширење слинавке и шапа
МИНИСТАРСТВО пољопривреде Србије апеловало је недавно на све сточаре, ветеринаре и друге актере у сектору сточарства да предузму све неопходне мере како би спречили потенцијални унос болести слинавке и шапа у Србију и буду максимално одговорни.
08. 04. 2025. у 14:48 >> 18:42

СУРОВА ОСВЕТА КАДИРОВА: Малолетник убио полицајца, након ликвидације његов леш изложен на градском тргу - лидер Чеченије тражи казну и за по
ТЕЛО чеченског тинејџера који је напао полицијску станицу и убио једног службеника у граду Ачхој-Мартану изложено је на градском тргу, пренела је руска "Газета".
10. 04. 2025. у 12:21
Коментари (0)