"У РЕДУ ЈЕ РАЗВЕСТИ СЕ" Тања Савић објавила потресан статус - певачица ставља тачку на брак са Душаном?

Новости онлајн

22. 09. 2021. у 20:00

ИАКО већ дуго ратују око двојице синова Максима и Ђорђа и у јавности једно о другом често износе прљав веш, певачица Тања Савић и њен супруг Душан Јованчевић још увек су у браку. Ипак, ускоро би могло доћи до промена.

У РЕДУ ЈЕ РАЗВЕСТИ СЕ Тања Савић објавила потресан статус - певачица ставља тачку на брак са Душаном?

Foto: Фото: Instagram.com/tanja_savic_private

Тања и Душан, подсетимо, дуго већ имају проблеме - спекулисало се раније о њиховим брачним свађама због његовог начина живота, међутим све је ескалирало када је Јованчевић спаковао синове и без Тањиног знања и пристанка их одвео у Аустралију и с мајком ускратио сваки контакт.

Месецима је трајала певачицина борба, а на крају је успела да врати синове у Србију.

Фото: АТА

У међувремену, Душан је решио да узврати контраударац и настави борбу за синове, а по свему судећи, велики су изгледи да се његов брак са Тањом и званично оконча.

- У реду је развести се. У реду је прекинути. У реду је кренути из почетка. У реду је наставити даље са животом. У реду је рећи не. У реду је бити сама. Оно што није у реду је остајати тамо где ниси срећна, цењена и поштована. То није у реду према себи- пише у Тањиној објави на друштвеним мрежама.

(Пинк)

БОНУС ВИДЕО:

КАД ЦЕЦА НАПРАВИ СТОРY: Светлана Ражнатовић и њена инстаграм "прича"

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима

Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима

БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.

17. 04. 2026. у 13:13

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

Корак ближе грађанима: „еУправа за све“ у десет локалних самоуправа