ЗЛОКОБНЕ РЕЧИ НЕДЕ УКРАДЕН: Певачица све заинтригирала поруком - публика се пита што јој је то требало
ПЕВАЧИЦА ће ускоро своје обожаваоце обрадовати књигом. Аутобиографија Неде Украден још увек није ни угледала светлост дана, а већ се око ње "ломе копља".
Фото: Принтскрин
- Ова књига није прича о једној певачици и њеној каријери него о земљи које више нема, о граду у ком сам настала ја и многи други певачи, о неким мојим љубавима, о неким мушкарцима који су били део мог живота и мојих емоција, о мојим разочарањима, драмама... Ма, има свега - поручила је Неда уз осмех.
Подсећања ради, Украденова је вишемесечну изолацију у доба пандемије корона вируса искористила да стави свој живот на папир, а ово штиво би ускоро требало да се нађе у књижарама.
Оно што је заинтригирало многе јесте реченица којом певачица завршава књигу, а она гласи: - А најгоре тек почиње...
На друштвеним мрежама је могуће прочитати сијасет коментара на ову тему, и док једни не разумеју позадину ових речи, други претпостављају да је Неда била надахнута говором који је њен колега Дино Мерлин одржао на једној додели награда, када је рекао:
- Питање среће и питање живота уопште ми се враћа. Из позиције те ноћи проведене у Заставином комбију (прим.аут. 1985. године, када је у Македонији имао први наступ и није имао новца за хотел) и ноћи у председничком апартману (прим.аут. који му је додељен од стране организатора доделе награда 2015. године, такође у Македонији) је прошло тачно 30 година. Сад сам, ето кажу, успешан, а ја у себи контам: ‘Између те 1985. и ове 2015. године, те 1985. су ме чекале све ове године, све ове дворане, све ове велике приче, сав овај сјај, а 30 година одсад ме чека болест, старост и смрт. И када сам био срећнији, те ноћи у Заставином комбију или те ноћи у председничком апартману када све што је сада испред мене и није тако обећавајуће?
(Ало)
Препоручујемо
ЧИТАВ ЖИРИ СЕ ИЗНЕНАДИО: Цеца први пут у такмичењу споменула Јелену Карлеушу
05. 12. 2021. у 11:36
ЦЕЦА ПОМЕНУЛА КАРЛЕУШУ: Жири ЗГ у шоку после њених речи - Давидов израз лица говори СВЕ
05. 12. 2021. у 09:03
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима
БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.
17. 04. 2026. у 13:13
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)