ЗА КЕЈТ И ВИЛИЈАМА СТРОГО ЗАБРАЊЕНО: Меган Маркл открила једно правило краљевске породице - за њу срећом више не важи
КАДА сте члан краљевске породице, поготово у реду за престо, онда неке ствари никако не смете да радите.
Фото: ЕПА
Наравно, ако сте одметнути чланови, као принц Хари и његова супруга, може вам се свашта, али за Вилијама и Кејт једна ствар никако не долази у обзир - прављење селфи фотографија.
Друштвене мреже су за принца Вилијама, Кејт Мидлтон и остале само мисаона именица. Не смеју да отварају приватне налоге, већ само официјелне као што су Војвода и војвоткиња од Кембриџа, и да објављују искључиво фотографије и приче везане за њихове краљевске обавезе.
- Није нам дозвољено да правимо селфије - рекла је Меган Маркл када је 2017. године, приликом посете Нотингему, ушла међу окупљене на улици. Неки су желели да се сликају са њом, па им је објаснила због чега то није могуће. Или бар тада није било. Сад, када је поново слободни грађанин, прича је другачија.
С друге стране, руке Кејт и Вилијама су везане. Наравно, могу да се фотографишу како год пожеле за личне потребе, али те фотографије никад нећете видети. Занимљиво је и да не смеју да дају аутограме, јер, како стоји у објашњењу, нису рок звезде.
БОНУС ВИДЕО:
ЕКСКЛУЗИВНО! НОВОГОДИШЊИ ИНТЕРВЈУ ПРЕДСЕДНИКА ВУЧИЋА ЗА "НОВОСТИ"
(24седам)
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
13. 02. 2026. у 12:40
СТРАДАЛИ МЛАДИЋ СИН ПОЗНАТОГ МУЗИЧАРА: Нови детаљи несреће у Сарајеву
ЕРДОАН Моранкић (23), који је страдао у трамвајској несрећи у Сарајеву, син је познатог музичара из Брчког Армана Моранкића, пише портал сарајевског Аваза.
13. 02. 2026. у 12:05
БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из "Чавоглава" - поред њега и "Пленковић" и "први човек Загреба
ДАНАС је у Светој Недељи одржан карневал Фашник, а на позорницу се попео и градоначелник овог места Дарио Зуровец који је био обучен као контроверзни хрватски певач Марко Перковић Томпсон који је познат по својим проусташким ставовима и песмама.
14. 02. 2026. у 14:35
Коментари (0)