ОГЛАСИО СЕ ПР САРЕ ЈО: Не треба нам Евровизија да покажемо светски наступ!
ИАКО Сара Јо није јавно коментарисала други пласман на такмичењу Песма за Евровизију 2022, огласио се њен дугогодишњи сарадник и ПР.
Фото: Принсткрин
Њен ПР и дугогодишњи сарадник и пријатељ Марко Спалевић написао је да је поносан на Сару и да он, она и цео тим пружају подршку победници – Констракти.
- Не треба нам Евровизија да покажемо да је могуће да се у Србији реализује светски наступ! Реакција публике је још једном потврдила да је Сара Јо најбољи перформер код нас, који тек толико тога може да донесе! Ово ће се памтити, и служити као пример и инспирација, а то је најважније! Сара Јо се на најлепши начин уписала у историју музичке сцене, и на то смо сви поносни - написао је Спалевић на Инстаграму, па додао:
- За све нас ово је био важан пројекат. Радили смо га најбоље што знамо! Хвала нашој Саки на поверењу. Уметници и победница мора бити здрава, и зато само највећа љубав и подршка за Констракту.
Сара Јо се на изненађење свих, јер је важила за фавориткињу, пласирала на друго место такмичења за песму за Евровизију, а Констракта је освојила прво место.
Препоручујемо
РЕАКЦИЈА САРЕ ЈО ХИТ НА ДРУШТВЕНИМ МРЕЖАМА: "Дође ми неко, опере руке и победи" (ФОТО)
07. 03. 2022. у 09:14
АЦА ЛУКАС О КОНСТРАКТИ: Не свиђа ми се песма, да сам ја прао ноге можда бих победио
06. 03. 2022. у 22:36
ТРАМП ХИТНО ПОЗВАО ПУТИНА: Разговор трајао сат времена
РУСКИ председник Владимир Путин разговарао је телефоном са америчким колегом Доналдом Трампом.
09. 03. 2026. у 20:34
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (1)