РИКИЈУ МАРТИНУ ПРЕТИ 50 ГОДИНА ЗАТВОРА: Певач оптужен за инцест, нећак тврди да су седам месеци били у вези

Татјана Марковић

16. 07. 2022. у 00:11

ЧУВЕНОГ певача Рикија Мартина је његов 21-годишњи нећак оптужио за инцест и могао би да се суочи са затворском казном до 50 година ако буде проглашен кривим, показују извештаји.

РИКИЈУ МАРТИНУ ПРЕТИ 50 ГОДИНА ЗАТВОРА: Певач оптужен за инцест, нећак тврди да су седам месеци били у вези

Илустрација - Foto AP

Певачу је изречена забрана приласка због инцидента насиља у породици у Порторику раније овог месеца, али идентитет жртве није познат.

Његов брат Ерик Мартин од тада је идентификовао наводну жртву као певачевог нећака, Дениса Јадиела Санчеза, известила је шпанска новинска агенција Марца.

Тужилац је изрекао Рикију забрану приласка нећаку,  1. јула према закону Порторика о насиљу у породици.

У налогу се наводи да су Рики и друга страна излазили седам месеци, а порториканске новине Ел Воцеро су известиле убрзо након подношења налога.

Извештај цитира у наредби да су раскинули пре два месеца, али подносилац петиције каже да певач није прихватио раздвајање и да је најмање три пута виђен како лута у близини њихове куће.

(Телеграф)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БРИСЕЛ И НАТО СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ Руска одлука дрма Европу: Бригада маринаца посатаје дивизија на вратима ЕУ (ВИДЕО)

БРИСЕЛ И НАТО СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ Руска одлука дрма Европу: Бригада маринаца посатаје дивизија на вратима ЕУ (ВИДЕО)

ВОЈНО-политичка ситуација између Русије и европских држава улази у фазу опасне ескалације. Москва је изненада донела одлуку да постојећу 336. гардијску бригаду морнаричке пешадије, стационирану у Калињинградској области, реорганизује и подигне на ниво дивизије.

30. 12. 2025. у 20:45

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

Коментари (1)

2025. НЕЋУ ПАМТИТИ ПО ДОБРОМ: Ацо Пејовић проговорио о великим губицима - Не могу заборавити такве ствари