НЕ ОЧЕКУЈЕ СЕ ДА ЋЕ ПРЕЖИВЕТИ: Породица славне глумице објавила страшне вести
АМЕРИЧКА глумица Ен Хејч (53) наводно је доживела тешку несрећу након што је њен аутомобил ударио у кућу у Лос Анђелесу и запалио се.
Фото: Принтскин Скај њуз
Добитница Емија, Ен Хејч, можда улази у своје последње дане, а породица глумице издала је саопштење медијима да је она након саобраћајне незгоде прошле недеље остала у критичном стању и да се не очекује да ће преживети.
- Нажалост, Ен је претрпела тешку повреду мозга и остала је у коми, у критичном је стању. Не очекује се да ће преживети - стоји у саопштењу, а преноси "ИндиВајр".
Такође се наводи да ће глумица постати донаторка органа.
- Њен избор да донира своје органе и држи се на апаратима за одржавање живота како би се утврдило који су органи функционални. Желимо да се захвалимо свима на љубазним жељама и молитвама за њен опоравак и да се захвалимо посвећеном особљу и дивним медицинским сестрама које су бринуле о Ен у болници Вест Хилс - закључено је у саопштењу.
Полиција је у четвртак рекла за "Си-Ен-Ен" да истражује да ли је Хејчова била под утицајем супстанци у време инцидента након вађења крви, али да је "потребно додатно тестирање како би се искључиле било какве супстанце које су даване у болници", рекла је полицајка Ени Хернандез.
Глумица је остварила запажене улоге у холивудским филмовима као што су "Шест дана, седам ноћи", "Ратом против истине", "Џон Кју"...
БОНУС ВИДЕО: Саобраћајна несрећа код Зворника
ТРАМП УПУТИО ПИСМО ОРБАНУ: Ево шта му је поручио
ПРЕМИЈЕР Мађарске Виктор Орбан објавио је на друштвеној мрежи Икс писмо које је добио од Доналда Трампа, у којем председник Сједињених Америчких Држава истиче да су односи САД и Мађарске јачи него икада и да се заснивају на заједничким вредностима.
09. 01. 2026. у 10:22
ПОКРЕНУТА ДВОСТРУКА ДИПЛОМАТСКА ОФАНЗИВА: Страх због Гренланда преплавио Европу, лидери сада имају нову тактику
ЕВРОПСКЕ владе покренуле су двоструку дипломатску офанзиву како би убедиле председника САД Доналда Трампа да одустане од својих претензија према Гренланду - кроз лобирање у Вашингтону и притисак на НАТО да отклони безбедносне забринутости америчког председника.
09. 01. 2026. у 13:11
ВОДИТЕЉКА ОТКРИЛА ИСТИНУ О ЦЕЦИ И ЧЕДИ: Умешан и Александар Кос - шта се дешавало између политичара и певачице
БЛИЗАК пријатељ и сарадник Чедомира Јовановића, Александар Кос, последњих месеци нашао се у жижи интересовања јавности. О његовом професионалном ангажману, али и приватном животу, у последње време све се чешће спекулише, док је јавности и даље мало познато чиме се заправо бави и какав је његов пут био до позиције на којој се данас налази.
09. 01. 2026. у 08:42
Коментари (0)