ОДЛАЖЕ СЕ ПОЧЕТАК МАНИФЕСТАЦИЈЕ: Због невремена померен Belgrade music week фестивал
ЗБОГ обилних падавина у претходних неколико дана, које су онемогућиле правовремену припрему Belgrade music week фестивала и најављеног невремена, у договору са градским службама, почетак манифестације се одлаже.
Foto: Music Week
Тако ће ова манифестација бити одржана ове недеље од 26. до 28. августа, уместо, како је првобитно планирано, од 25. до 27. августа.
Foto: Music Week
Препоручујемо
ПОТПУНО СЕ ПРОМЕНИО: Био је један од вођа моћне генерације наших одбојкаша, Србија га је обожавала (ФОТО)
22. 08. 2022. у 17:52 >> 18:34
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.
09. 12. 2025. у 20:57
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)