ВИЛ СМИТ СЕ ОГЛАСИО ПОВОДОМ ШТРАЈКА У ХОЛИВУДУ: Протести глумаца и писаца "кључни тренутак"

В.Н.

02. 08. 2023. у 08:29

ВИЛ Смит је описао штрајкове холивудских глумаца и писаца као "кључни тренутак" у индустрији.

ВИЛ СМИТ СЕ ОГЛАСИО ПОВОДОМ ШТРАЈКА У ХОЛИВУДУ: Протести глумаца и писаца кључни тренутак

Фото: ЕПА

Глумац је изразио подршку штрајковима Савеза писаца Америке (ВГА) и Савеза филмских глумаца (САГ-АФТРА).

 - Желим да разговарам на тренутак о ГЛУМИ. Као што су неки од вас можда чули, моје удружење, САГАФТРА штрајкује заједно са нашим колегама писцима из удружења ВГА. То је кључни тренутак за нашу професију. 33 године у мојој глумачкој каријери и још увек има неколико дана када се осећам као да сам онај клинац из Филаделфије који је на позајмљеном времену, иако знам да сам био изузетно благословен и срећан што сам све ово време радио као глумац.

Захваљујући мом пријатељу, мом учитељу и мом ментору Арону Спајсеру, кога радо називам „тренером“, оних дана када осећам да не припадам је све мање и све су даље. Тренер ме је пре неки дан позвао на час глуме и упознао сам групу наших талентованих глумаца следеће генерације и они су ме задивили и инспирисали - написао је Смит.

(Телеграф)

БОНУС ВИДЕО:

ГОВОР ЖИВЕ ПРОШЛОСТИ: Која је тајна чвора Карађорђеве мараме?

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.

22. 02. 2026. у 18:50

Коментари (0)

СРБИ У ЦЕНТРУ СКАНДАЛА СВЕТСКИХ РАЗМЕРА! Још Срба хитно избачено из тениса, урадили оно што никако нису смели!?