ЉУБАВ МЕ НЕ ЗАНИМА: Андреана Чекић открила шта је пожелела куму у 2024. години

Новости онлајн

04. 01. 2024. у 23:55

АНДРЕАНА ЧЕКИЋ је пред свој новогодишњи наступ открила које су њене жеље.

ЉУБАВ МЕ НЕ ЗАНИМА:  Андреана Чекић открила шта је пожелела куму у 2024. години

Фото: Приватна архива

Адреана је направила праву пометњу за дочек Нове године.

У српској престоници у једном од ресторана феноменалну журку синоћ је направио трио фантастико. Џејла Рамовић, Дарко Лазић и Андреана Чекић тик пред поноћ изашли су заједно на бину, пожелели добар провод гостима и запевали велики хит "Лопов" и публику бацили у транс.

Република Српска

Лазић није био расположен за изјаве, док је Андреана кратко поручила да ће и у овој години водити рачуна само о каријери и да је љибав не занима. Зели да њен кум постане отац јер су он и Каћа предиван пар.

Адриана је признала да је љубав не занима.

(АЛО)

БОНУС ВИДЕО:

"НОВОСТИ" У "ЈУТРУ" МОЈА ПРОДУЖЕНА РУКА | Новогодишњи "Новости" интервју | Бојана Ристивојевић

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.

25. 07. 2025. у 08:55

Коментари (0)

КАД СЕ ПЛОВИ СРЦЕМ, ДРИНА ОСТАЈЕ ЧИСТА: Фондација Mozzart у великој еко-акцији на Дринској регати