ЦАРСКИ: Погледајте шта је Баја Мали Книнџа урадио кад је дечко из публике хтео да му да 50 евра (ВИДЕО)
ПЕВАЧ Баја Мали Книнџа познат је и по томе да никада не прихвата бакшиш на својим наступима.

Фото: Марија Млађен/АТА имагес
О томе сведочи и снимак који се појавио на друштвеним мрежама, који је настао током наступа у једном кафићу, где је певао своје хитове и атмосферу довео до усијања.
Док је Баја певао, пришао му је дечко из публике и покушао да му да 50 евра, што је Баја одбио.
Он је наставио да пева, а други момак је покушао да му дотури на "кварно" бакшиш, али певач је овога пута новчаницу од 50 евра проследио клавијатуристи.
Книнџу је, потом, загрлио и боксер Марко Николић који се веселио док је Баја певао великих хит "Певај Србијо".
Подсетимо, ово није први пут да Баја свој бакшиш даје другима, а његов гест из Бања Луке, који се десио почетком године, и даље се препричава.
Мирко је на Бадњи дан одржао наступ испред једне цркве код Бања Луке. Мештани са српским заставама су га опколили и веселили су се уз његове песме, а у једном тренутку је један од присутних покушао да певачу да и бакшиш.
Он је Пајчину покушао на чело да залепи 100 марака (50 евра).
Баја је новчаницу одмах скинуо са чела и дао дечаку који се налазио поред њега, што је одушевило све присутне.
Препоручујемо

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита
СВАКЕ године, упркос молбама и апелима, велики број људи пали стрљику и на тај начин долази до пожара у којима страдају туђи усеви, али нажалост и животи невиних бића.
27. 06. 2025. у 16:50
Коментари (0)