ОВАКО ПРИЧА О БОЛНОЈ СУДБИНИ: Мину Костић са пет година усвојила тетка поознатог певача

Новости онлајн

11. 04. 2024. у 19:25

СВИ они живели су у трошној кућици у приградском насељу Ледине, док Мина Костић није дата на усвајање као петогодишња девојчица.

ОВАКО ПРИЧА О БОЛНОЈ СУДБИНИ: Мину Костић са пет година усвојила тетка поознатог певача

Фото: Принтскрин ТВ Пинк

Њу је прихватила и одгајила Дуда Ивановић, тетка популарног репера Ивана Ивановића Ђуса, са којим је Мина боравила у ријалитију "Фарма 2", а касније и снимила дуетску песму.

Костићева је у њеном дому живела као принцеза, а до данас ипак није заборавила ни своје биолошке родитеље.

Наиме, Мина Костић, рођена је као Минира Јашари, а када је напунила 19 година одлучила је да промени своје име и презиме.

Она је одрасла у сиромаштву и беди, а о тешком детињству више пута је говорила у јавности и никада се није стидела свог порекла.

- Моја мама је родила десетеро деце и четворо побацила - рекла је певачица једном приликом.

Мина се и касније суочила са бројним животним недаћама, а велика породична трагедија јој је променила живот. Њена рођена сестра се удавила у тинејџерском периоду.

- Знам да пливам, али се плашим дубине. То је можда зато што сам изгубила сестру кад је она имала 13 година. Она се удавила. Кад год се тога сетим буде ми тешко, али после тога кажем себи да је тако ваљда морало да буде. Тако је ваљда Бог хтео. То је била судбина - закључила је Костићева за "Премијеру".

(БЛИЦ)

БОНУС ВИДЕО:

УМЕЋЕ КОМЕНТАТОРА СЕ НЕ КРАДЕ, СА ТИМ СЕ РОДИШ | "Новости" интервју | Немања Матић

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.

14. 10. 2025. у 13:06

Коментари (0)

СУТРА ЈЕ ТОМИНДАН: Није црвено слово, али у народу постоји једно велико веровање