ПЛАНИРАЛИ СУ ПОТОМСТВО: Александра Младеновић с кнедлом у грлу о смрти Ципкиног мужа - „Лоше се осећа"
ПРЕ НЕКОЛОКО неколико дана као бомба одјекнула је вест да је преминуо супруг певачице Александре Тадић Ципке, Небојша Јаћимовић, а ова вест потресла је читаву јавност.

Фото: АТА имагес
Међу колегама које су и даље у шоку након трагедије која је задесила Ципку је и певачица Александра Младеновић која је о томе говорила за медије.

Фото: Новости
-Чуле смо се, изјавила сам јој саучешче. Не знам, не постоји та реч која њу може да утеши. Остала је без вољене особе, јако се лоше осећа. Одговорила ми је на поруку после пар дана што је разумљиво. И овим путем јој шаљем подршку и љубав- рекла је Александра, а потом са кнедлом у грлу додала:
-Баш велика трагедија. Знам да су дуго били заједно и да су планирали потомство. Просто све јој се срушило у тренутку. Само она зна како јој је.

Фото: Бојан Митровић
Подсетимо, Ципкин супруг, Небојша Јаћимовић познатији као Јарин преминуо је од последица инфаркта.
Јарин је иза себе имао брак, а са Ципком је претходних десет година уживао у љубави која је крунисана браком пре само две године.
Пар је недавно пазарио луксузан стан у Шапцу, где је Небојша поседовао и приватну фирму за продају пекарске опреме.
Иначе, Ципкин супруг био је и познати функционер, али и директор разних предузећа, а како тврде домаћи медији никада није жалио да улаже у Ципкину каријеру.
(ГРАНД)
Препоручујемо

ЗВЕЗДЕ МЕЂУ ЗВЕЗДАМА: Певају у знак сећања на музичке легенде (ФОТО/ВИДЕО)
21. 05. 2024. у 21:40

ЦЕЦА РАЖНАТОВИЋ ЗА "НОВОСТИ": Публика и породица срећа су ми највећа (ФОТО/ВИДЕО)
21. 05. 2024. у 16:05

ГОЦА ТРЖАН У ВЕЛИКОМ ИНТЕРВЈУУ ЗА "НОВОСТИ": Грешке нас терају да будемо бољи (ФОТО)
20. 05. 2024. у 12:05

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)