ТУЖНЕ ВЕСТИ: Преминуо оснивач групе "Освајачи" (ФОТО)
МИША Раца, бубњар и један од оснивача рок групе "Освајачи", преминуо је данас у 58. години. Његова музичка оставштина наставиће да живи кроз песме које је стварао и изводио са истинском страшћу и љубављу.
Фото: Принтскрин/Јутјуб/ SevenSky
Рођен 1966. године, Миша је био кључна фигура у југословенској и српској рок сцени, оставивши неизбрисив траг својим талентом и енергијом.
Сахрана ће се одржати у петак, у 12 часова, на Варошком гробљу у Крагујевцу, његовом родном граду.
Миша Раца ће остати упамћен не само по својој музици, већ и по доприносу развоју рок културе у региону. Његова страст и посвећеност музици инспирисале су многе генерације музичара и обожавалаца. Група "Освајачи", коју је основао, стекла је велику популарност током 90-их година, са хитовима који су постали евергрини домаће рок сцене.
Његова музичка оставштина наставиће да живи кроз песме које је стварао и изводио са истинском страшћу и љубављу, пренео је Информер.
БОНУС ВИДЕО
Препоручујемо
СВАКА КОПИЈА БИ ДА БУДЕ КО ОРИГИНАЛ: Ема Радујко ископирaла Наташу Беквалац! (ВИДЕО)
01. 07. 2024. у 13:11
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Шта се то десило на граници Украјине и Белорусије? Зеленски бесан, прети комшијама: "Спремни смо!"
ПРЕДСЕДНИК је такође најавио да Украјина припрема неколико нових пакета санкција који ће бити уведени одмах и у блиској будућности.
03. 05. 2026. у 09:37
Коментари (0)