НАЈБОЉЕ НОГЕ ЕСТРАДЕ: Снежана Бабић Снеки и даље доминира (ФОТО)
СНЕЖАНА БАБИЋ СНЕКИ годинама уназад важи за једну од најзгоднијих певачица на домаћој сцени, а када видите њену фотографију у бикинију дословно ће вам пасти вилица.
Фото Ж. Кнежевић
Снеки је поносна власница најдужих ногу естраде, а ову титулу носи годинама. Ускоро пуни 57 година, али и даље има тело на ком би јој позавиделе многе млађе колегинице.
Фото: Приватна архива
И док се друге скидају толико да ни њихове разголићене фотке више никоме нису занимљиве, Снеки је показала каква је мачка, и да поред најдужих ногу српске естраде има и најбоље тело.
Ради се о фотографији која је настала на броду, пре извесног времена током летовања у Грчкој, а многи су остали без текста кад су видели колико певачица има згодно и затегнуто тело.
"Врхунско тело", "Без речи сам", "Риба права", "Каква бомба", "Брутално изгледа", "Свака част" - само су неки од коментара.
Препоручујемо
ПРОБУДИМ СЕ НОРМАЛНА: Миа Борисављевић објавила нешто на шта се дуго чекало (ФОТО/ВИДЕО)
19. 07. 2024. у 18:46
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МАЂАР ИЗАШАО НА БАЛКОН ДА ПОЗДРАВИ НАРОД: Доживео велики шок и непријатност (ВИДЕО)
АКТУЕЛНИ премијер Мађарске Петер Мађар, доживео је велику непријатност приликом обраћања грађанству.
07. 06. 2026. у 12:19
"АКО КОРИСТИШ МЕГАФОН, ОНДА ТО НЕМОЈ НАЗИВАТИ ПИСМОМ" Песков оштро о Зеленском: Да је заиста желео да га преда Путину, могао је то да учини
ДА је Владимир Зеленски заиста желео да преда писмо руском председнику Владимиру Путину, могао је то једноставно да учини, без јавног објављивања, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков.
07. 06. 2026. у 13:37
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)