ЊЕГОВА РЕЧ ЈЕ ПОСЛЕДЊА У КУЋИ, ТУ НЕМА ПОГОВОРА: Биљана Сечивановић изнела непознате детаље брака са бизнисменом
БИЉАНА СЕЧИВАНОВИЋ већ неколико година ужива у складном браку са супругом Александром који јој је велика подршка и ослонац у животу.
Фото: АТА имагес
Певачица је недавно отворено говорила о браку и тада је принала да је ипак њен супруг који даје последњу реч у њиховом дому.
Фото АТА Имагес
Биљана каже да се од самог почетка њихове везе Аца поставио као прави мушкарац и истиче да је остао такав и данас.
–Није ми одавао такав утисак да не може да схвати овај наш посао, негде је у самом старту можда било неког клецања да се избори са притиском медија. Јак је он мушкарац, то је и показао, са певачицом не може да опстане слабић, то мора да буде неко ко је јак, сигуран у себе, неко ко може чврсто да стоји уз своју жену и да са њом дели страхове, да јој помаже и да је гура – рекла је Биљана.
Фото: Профимедиа/АТА имагес/Јутјуб принтскрсин/Звезде Гранда
Од када је упловила у везу са њим, Биљана се активно укључила и у приватни бизнис супруга, а пред нашим камерама испричала је како решавају брачне несугласице и проблеме.
-У почетку се поставио као право мушко, тако је и данас. Он је прави домаћин, ту нема речи и нема поговора, зна се да је његова реч последња. Наравно да је договор увек ту. Жена ако је мудра, она може на свој начин да пласира и оно што њој одговара и што би желела. Иначе је он тај који даје задњу реч и печат, нисам ја директор, он је. Аца је глава и мозак, а ја само померам ту главу и ништа друго – истакла је певачица.
(ГРАНД)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
"ДИЈАМАНТИ БЕНД" НЕ ПИТАЈУ КОЛИКО КОШТА: Спремите се за нову свадбену химну (ФОТО)
03. 08. 2024. у 21:55
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)