"БОМБА ЈЕ ПАЛА НА ГЕНЕРАЛШТАБ И СПАЛЕ СУ МИ СЛУШАЛИЦЕ" Баја Мали Книнџа описао како је снимао албум о Косову и Метохији

Novosti online

08. 10. 2024. у 23:21

НАРОДНИ певач Баја Мали Книнџа испричао је у емисији "Добро јутро са Ђуком" и рекао да је албум "Бити ил' не бити" снимио док је трајало НАТО бомбардовање.

БОМБА ЈЕ ПАЛА НА ГЕНЕРАЛШТАБ И СПАЛЕ СУ МИ СЛУШАЛИЦЕ Баја Мали Книнџа описао како је снимао албум о Косову и Метохији

Фото: Новости

- Кад нас је НАТО бомбардовао 1999. године, снимао сам албум у студију на Вождовцу. Наше избеглице са Косова и Метохије су лежале у студију, јер нису имали где. У мени је био такав набој да сам направио албум о Косову, а они су лежали мученици тамо - рекао је Баја. 

Док је НАТО бомбардовао Београд, Баја је снимао песме за свој народ.

- Ја сам певао, одједном је пала бомба на Генералштаб, а мени су спале слушалице. Дао сам албум Синиши Кајмаковићу и рекао му да ће се продавати месец дана, колико ће још трајати бомбардовање, као да сам знао - испричао је Баја Мали Книнџа за КЦН.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТСКА СВОЈЕ КОРЕНЕ ТРАЖИ У НАЈДУБЉЕМ МРАКУ: Контроверзни празник у суседству - Степинчево између верског култа и политичког терета

ХРВАТСКА СВОЈЕ КОРЕНЕ ТРАЖИ У НАЈДУБЉЕМ МРАКУ: Контроверзни празник у суседству - "Степинчево" између верског култа и политичког терета

ЈОШ се није стишала бура око усташког пира на дочеку рукометаша, обележеног Томпсоновим песмама које глорификују НДХ, а из Загреба стижу нове провокације које буде авети прошлости.

11. 02. 2026. у 20:13

ОРБАН ОТКРИО ШОК ДЕТАЉЕ: Одбио сам позив Клинтона да уђем у рат са Србијом 1999. године

ОРБАН ОТКРИО ШОК ДЕТАЉЕ: Одбио сам позив Клинтона да уђем у рат са Србијом 1999. године

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан изјавио је да је 1999. године, током свог првог премијерског мандата, док су трајали сукоби у АП Косову и Метохији и НАТО агресија, добио позив од тадашњег америчког председника Била Клинтона да Мађарска отвори други фронт и нападне Србију или "бар да пуца из Мађарске преко Војводине све до Београда", али да је одбио такав позив, пренео је данас Телеx.

09. 02. 2026. у 11:13

Коментари (0)

ОТКАЗИВАЛИ СУ МИ СВИРКЕ ЈЕР СУ МИСЛИЛИ ДА ЖИВИМ У КОЛИБИ У НЕМАЧКОЈ: Ћира признао - Имао сам велике проблеме због тога