И ДАНАС НОСИМ ТАЈ ТЕРЕТ ДА СЕ МРВИЦУ БОЈИМ: Тања Савић открила како се упознала са својим изабраникокм
09. 11. 2024. у 21:35
ТАЊА САВИЋ је већ две године у вези са пилотом Мухамедом Бешићем Мукијем, а њихова веза изазива праву буру у медијима од када се сазнало да су заједно.
Повезане вести
ПУБЛИКУ ОЧЕКУЈУ БРОЈНА ИЗНЕНАЂЕЊА: Завирите на пробу Тање Савић пред Загребачку арену (ФОТО)
ФОЛК звезда Тања Савић одржала је генералну пробу пред велики концерт који ће у суботу, 23. маја одржати, у Загребачкој арени.
22. 05. 2026. у 19:40
БЕЗ ПОМПЕ, АЛИ СА МНОГО ЉУБАВИ: Тања Савић данас слави 41. рођендан (ФОТО)
ФОЛК звезда Тања Савић данас слави 41. рођендан, а овај посебан дан проводи у кругу најближих, далеко од очију јавности.
20. 03. 2026. у 18:20
ВАЖАН ТРЕНУТАК У МОЈОЈ КАРИЈЕРИ: Тања Савић овог пролећа певаће у Загребу, па открила ко ће јој бити специјална гошћа (ФОТО)
ФОЛК звезда Тања Савић враћа се у Хрватску после дужег времена, где ће тамошњој публици запевати 23. маја.
16. 03. 2026. у 18:40
ОНА ЈЕ МОЈ НАЈБОЉИ ПОКЛОН: Партнер Тање Савић, Муки Бешић прославио јубиларни 30. рођендан (ФОТО)
ДУГОГОДИШЊИ партнер фолк звезде Тање Савић прославио је синоћ у Бијељини свој јубиларни 30. рођендан.
26. 02. 2026. у 16:40
Најновије из рубрике
ДИНО МЕРЛИН У СУЗАМА: Дошао на сахрану Халидове Сејде - пришао њиховом сину, а онда се сломио
ПОЗНАТИ певач се опрашта од своје пријатељице и жене легендарног Халида...
04. 06. 2026. у 16:15
ОДРЕКЛА СЕ ПРАВОСЛАВЉА ЗБОГ ЊЕГА, А ОН ЈЕ ИМАО 62 ЉУБАВНИЦЕ: Принцеза због љубави доживела велико понижење
КРАЉИЦА Софија је напустила Балкан и одрекла се свега због мушкарца од којег је трпела само понижења.
04. 06. 2026. у 15:02
"БОЉЕ ДА САМ УМРО": Ејдус био у коми, пробудио се парализован
ГЛУМАЦ Предраг Ејдус био је један од најцењенијих српских глумаца, а у једном периоду живота суочио се са тешком болешћу због које је остао парализован.
04. 06. 2026. у 14:44
"БИЛО ЈЕ КАО У ФИЛМУ "ЂАВО НОСИ ПРАДУ": Асистенти Ане Винтур открили како изгледа рад са њом - ево шта им је било најтеже
АКО је веровати некадашњим помоћницама "челичне леди" светске моде, сарадња с Аном Винтур прилично подсећа на оно што смо видели у филму "Ђаво носи Праду".
04. 06. 2026. у 14:32
ЖЕЉКО МИТРОВИЋ У ТРЕБИЊУ УРУЧИО ПОМОЋ САМОХРАНОМ ОЦУ: ‘Најважније је да деца одрастају без мржње’!
ВЛАСНИК и директор Пинк Медиа Гроуп, Жељко Митровић, још једном је показао своју огромну хуманост и спремност да реагује муњевито када је најтеже.
04. 06. 2026. у 14:30
Коментари (0)