НЕКА ГОРИ БАЛКАН: Након успешних концерата у Београду и Нишу, Теа Таировић иде у Загреб (ФОТО)
ПОСЛЕ спектакла који је одржала у Арени и то два пута заредом у Београду и два спектакла у хали Чаир у Нишу, музичка звезда Теа Таировић заказала је и концерт у загребачкој Арени.
Фото: Андреја Дамјановић
Српској Шакири, како је многи зову, захваљујући веома успешним и продукцијски захтевним и скупим наступима, заказани су бројни концерти, како у нашој земљи, тако и у земљама широм региона. Те тако, њен распоред попуњен је чак до половине 2025. године.
Фото: Андреја Дамјановић
23. новембра ове године, у Бугарској, тачније у Арени Софиа, Теа је заказала следећи сусрет са публиком и припремила нешто што ће изненадити све, а још један спектакл заказала је за 30. новембар, када ће запевати пред публиком у Скопљу.
Но, међутим, овде није крај, ТЕАманија се наставља - Српска Шакира заказала је концерт у Хрватској престоници, у Загребу, у Арени, 10. маја 2025. године, а сасвим је сигурно да ће регион потпуно изгорети, с обзиром на то да је Теа, поред изванредних вокалних способности, неко ко поседује велики број хитова, али је позната и по спектакуларном и веома увежбаном сценском наступу.
Препоручујемо
ХУМАНОСТ НА ДЕЛУ: Драгана Мирковић уселила породицу са пет девојчица у нови дом (ФОТО)
12. 11. 2024. у 19:02
МИНИСТАРСТВО СПОЉНИХ ПОСЛОВА: Изненађени смо коментарима Захарове на рачун Србије и председника Вучића
ДРЖАВНА секретарка у Министарству спољних послова (МСП) Републике Србије Невена Јовановић огласила се на друштвеној мрежи "X" поводом коментара портпарола Министарства спољних послова Русије Марије Захарове на рачун Србије и председника Републике Александра Вучића, истакавши да они као МСП изражавају изненађење поводом истих.
07. 11. 2025. у 14:04
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ
ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.
09. 11. 2025. у 13:28
Коментари (0)