"ЖЕНО, НЕ БЛАМИРАЈ СЕ!" ЗВЕЗДА ШОКИРАЛА: Изашла провокативна са сломљеном ногом на тротинету - фанови осули паљбу (ФОТО/ВИДЕО)
ОБОЖАВАОЦИ ријалити иконе Ким Кардашијан "замолили су је да остане кући и престане да се бламира" током присуствовања отварању своје водеће продавнице СКИМС у Њујорку.

foto: Tviter
Модни могул, Ким Кардашијан (44) храбро је ушла у центар Мидтауна, обучена у бело са рајсфершлусом и уклопљеним панталонама, са малом белом торбицом и ноктима инспирисаним СКИМС-ом.
Провокативан аутфит више не изненађује. Ово је већ виђено издање инфлунсерке, па је, чини се, одлучила да оде корак даље како би привукла пажњу.
Упркос сломљеном стопалу, Кардашијанова је одбила да одустане од штикли, а у томе јој је помогао електрични тротинет.
Фанови осули паљбу
Негативни коментари су се ређали - Зашто она носи штикле?
- Смешно је ризиковати даље повреде због изгледа који није чак ни изузетан.
- Тако је срамотна - Прошле недеље, Ким је поделила вест са фановима, рекавши им да је сломила ногу током празника, не откривајући узрок повреде.
Ким је страствени скијаш и учествује у креирању рекламе на снегу, те постоје нагађања да је сломљено стопало последица зимске активности.
Раније ове године, Ким је открила још једну језиву повреду након што је сломила прсте код куће. Тада је рекла - Било је болније од порођаја. Желела сам да умрем.
Само дан пре своје последње незгоде, Ким је била заузета прослављањем деветог рођендана свог сина Саинта.
(Она.рс)
Препоручујемо

ХИТАН ЗАХВАТ НА ТРАУМАТОЛОГИЈИ: О Бренином стању се огласили из Загреба - опоравак ће трајати месецима
11. 12. 2024. у 08:25 >> 13:01

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита
СВАКЕ године, упркос молбама и апелима, велики број људи пали стрљику и на тај начин долази до пожара у којима страдају туђи усеви, али нажалост и животи невиних бића.
27. 06. 2025. у 16:50
Коментари (0)