ВЕЧЕ МУЗИЧКЕ МАГИЈЕ: Вана приредила незаборавну моћ (ФОТО)

Душан Цакић

19. 12. 2024. у 00:00

РЕГИОНАЛНА музичка звезда Ивана Раниловић Врдољак Вана одржала је синоћ свој први и дугоочекивани концерт у МТС дворани.

ВЕЧЕ МУЗИЧКЕ МАГИЈЕ: Вана приредила незаборавну моћ (ФОТО)

Фото: Бојан Петровић

И баш како је гласио назив њеног концерта "Ако је вриједело ишта...видимо се", Вана је заједно са публиком и сјајном атмосфером, дала одговор на ово питање, доказавши да је вредело све, последњих 30 година, почевши од првих хитова насталих са групом "ЕТ", па преко њене соло каријере.

Фото: Бојан Петровић

Како је недавно у Београду премијерно и представила албум "Дан по дан", на концерту је извела и синглове са истог, док јој је гост током извођења песме "Дан по дан" био млади уметник Сергеј Божић, са којим је и снимила овај дует. 

- Ја сам себи пре једно 10-ак година рекла, чек , чек није баш да све оне моје идеје не вреде ништа, зашто не бих једну по једну реализовала. Рекла сам себи да када једног дана будем смежурана и стара нећу имати оправдање зашто нисам направила албум са свим својим песмама и онда сам себи дала задатак да то урадим. Имам изузетног продуцента Горана Ковачића са којим сарађујем годинама, свира клавијатуре и годинама је са мном на концертима. Тако смо радили минут по минут, сат по сат, дан по дан , једну по једну песму и тако је настао овај албуму - рекла је Вана за Вечерње новости".

Фото: Бојан Петровић

Концерт су обележила чак два биса. Током извођења првог, публици је отпевала рефрен песме "Тек је 12 сати", што се и могло очекивати од овог великог хита, док је током другог биса са Београђанима поделила песму "Не тражи љубав".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЈЕДНА ОД НАЈБЛИЖИХ ТРАМПОВИХ САРАДНИЦА ШОКИРАЛА: Ванземаљци постоје, поделићемо истину са народом

ЈЕДНА ОД НАЈБЛИЖИХ ТРАМПОВИХ САРАДНИЦА ШОКИРАЛА: Ванземаљци постоје, поделићемо истину са народом

ДИРЕКТОРКА националне обавештајне службе (ДНИ) Тулси Габард рекла је да верује у постојање ванземаљаца, али је истакла да мора да буде "опрезна" у вези с оним што износи у јавност, будући да има приступ великом броју поверљивих информација.

06. 08. 2025. у 17:35

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

ЗАШТО РАТ У УКРАЈИНИ ЈОШ ТРАЈЕ? Орбан криви Трампа: Није довољно јак! Мађар окренуо леђа америчком лидеру?

ЗАШТО РАТ У УКРАЈИНИ ЈОШ ТРАЈЕ? Орбан криви Трампа: "Није довољно јак!" Мађар окренуо леђа америчком лидеру?

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан досад је био један од највернијих европских савезника Доналда Трампа, посебно када је реч о рату у Украјини и обећањима о брзом постизању мира. Али током викенда по први пут јавно је критиковао америчког председника, поручивши да Трамп, барем засад, није показао довољно снаге да увери европске лидере да зауставе рат.

06. 08. 2025. у 16:06

Коментари (0)

ПОЉСКИ НАВИЈАЧИ РАСПАМЕТИЛИ СРБЕ: Ево шта су урадили на утакмици Лех Познањ - Црвена звезда