ОВАКО СУ ИЗГЛЕДАЛИ ПОСЛЕДЊИ МИНУТИ САШИНОГ ЖИВОТА: Био сигуран да ће оздравити и није желео да се говори о болести

Новости онлине

03. 03. 2025. у 09:55

ДИРЕКТОР и оснивач Гранд продукције, Саша Поповић, преминуо је у 70. години после краће и тешке болести у једној клиници у Паризу.

ОВАКО СУ ИЗГЛЕДАЛИ ПОСЛЕДЊИ МИНУТИ САШИНОГ ЖИВОТА: Био сигуран да ће оздравити и није желео да се говори о болести

Фото: Printscreen

Његова блиска пријатељица и садардница, пр Гранд продукције, Весна Милановић открила је како су изгледали последњи минути Сашиног живота.

- До последњег дана је радио и веровао да ће бити све у реду и није желео да се говори о његовој болести, јер је био сигуран да ће оздравити као и сви ми. Само могу да кажем да је његова породица била уз њега, до самог краја - открила је Весна.

На питање да ли се чула са Сузаном, открила је да јесте:

- Јесам наравно, јако је тешко, знате и сами кад вам оде неко ко вам је најближи, то је јако тешко - додала је.

Весна је открила и шта ће се десити са пројектом Звезде Гранда.

- Рећићу Вам да је Саша све време радио и био с њима на вези, све време је био с члановима жирија, са Војом.. Пре неких месец и по дана је дошао у студио и добио громогласан аплауз од чланова жирија. Наравно ту је читава екипа која са Сашом ради преко 20 година, тако да ниједне секунде посао не може да стане, јер би то била издаја Сашина - додала је у Премијери Викенд специјалу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НОВИНАРКА РТЦГ ПОКУШАЛА ДА ИСПРОВОЦИРА ВУЧИЋА: Председник Србије јој очитао буквицу - Наравно да одоше

НОВИНАРКА РТЦГ ПОКУШАЛА ДА ИСПРОВОЦИРА ВУЧИЋА: Председник Србије јој очитао буквицу - "Наравно да одоше"

ЦРНОГОРСКА новинарка из Радио телевизије Црне Горе (РТЦГ) покушала је да испровоцира председника Србије Александра Вучића питањем о изручењу Светозара Маровића.

16. 05. 2025. у 16:08

АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника

АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника

ВИСОКИ бивши званичник Кремља, који је желео да остане анониман због осетљивости теме, рекао је да ће Русију на предстојећим преговорима у Истанбулу представљати министар спољних послова Сергеј Лавров и саветник председника за спољну политику, Јуриј Ушаков, објавио је лист Вашингтон пост.

14. 05. 2025. у 09:19

Коментари (0)

Yандеx Србија уводи праћење јавног превоза уживо у Београду