"САД И ЗАУВЕК" У ДИЈАСПОРИ: Драгана Мирковић и Аца Лукас направили музички дар-мар у Франкфурту (ФОТО)

Душан Цакић

08. 02. 2026. у 17:40

ФОЛК звезде Драгана Мирковић и Аца Лукас синоћ су одржали наступ у Немачкој, у Франкфурту.

САД И ЗАУВЕК У ДИЈАСПОРИ: Драгана Мирковић и Аца Лукас направили музички дар-мар у Франкфурту (ФОТО)

Фото: Приватна архива

Спектакуларном ноћи Драгана и Аца још једном су потврдили да музика и колегијалност спајају људе и да емоције не познају границе.

Дворана испуњена до последњег места, публика која је пристигла из свих крајева Немачке и региона, енергија која се осећала у ваздуху и атмосфера која је од првог тренутка наговештавала ноћ за памћење све је било спремно за истински музички спектакл.

Вече је отворила Драгана хитом „Умирем мајко“, која је већ првим изласком на сцену изазвала одушевљење. Публика је певала углас, телефони су били подигнути, а сала је блистала под светлима блицева. Од првог тона било је јасно да је Франкфурт жељан оваквих концерата и да емоција неће недостајати.

Фото: Приватна архива

После Драганиног наступа, на бини се појавио Аца, а првим тактовима хита „Нисам преживео“, двораном је завладала потпуна еуфорија. Публика је певала сваку реч, а енергија између извођача и публике била је снажна и искрена.

Врхунас музичке ноћи био је када су Драгана и Аца запевали свој хит „Сад и заувек“, а публика је заједно да њима отпевала од прве до последње речи.

- Франкфурт нас је дочекао са толико љубави и емоција да је тешко све то описати речима. Публика је од првог тона певала са нама и та енергија ме је носила током целог наступа. Посебно је било дирљиво када смо Аца и ја заједно запевали „Сад и заувек“, у том тренутку сам осетила колико музика заиста спаја људе, без обзира на километре и границе. Овакве вечери су подсетник зашто радимо ово што радимо – рекла је Драгана за „Новости“, а Лукас се надовезао:

- Ово је била ноћ за памћење. Франкфурт је певао од прве до последње песме, а такав контакт са публиком је нешто што се не доживљава сваког дана. Са Драганом је увек посебна енергија на сцени. Дијаспора зна да направи атмосферу која се дуго памти.

 

БОНУС ВИДЕО:

ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Анђела Вуковић | Радозналост је њена супермоћ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Русија спрема напад на ТРИ европске земље - жели да тестира НАТО: Алармантне тврдње стручњака

Русија спрема напад на ТРИ европске земље - жели да тестира НАТО: Алармантне тврдње стручњака

ПРЕМА новој анализи, Русија се активно припрема за напад на балтичке државе, што би представљало велики војни изазов за Запад. Таквим потезом, Владимир Путин би тестирао спремност НАТО-а да брани три мале чланице - Естонију, Летонију и Литванију - у случају могућег почетка Трећег светског рата.

02. 05. 2026. у 21:42

Коментари (0)

Игра је подигнута на виши ниво уз празничне бонусе