ЛЕСКОВАЦ МЕ ЈЕ "РАЗНЕО": Бобан Рајовић на југу Србије довео атмосферу до усијања (ФОТО)

Душан Цакић

08. 02. 2026. у 18:10

ФОЛК певач Бобан Рајовић још једном је потврдио статус једног од најтраженијих извођача на домаћој сцени.

ЛЕСКОВАЦ МЕ ЈЕ РАЗНЕО: Бобан Рајовић на југу Србије довео атмосферу до усијања (ФОТО)

Фото: Новости

Његов наступ на југу Србије, у Лесковцу, синоћ се претворио у прави музички спектакл, где је публика од првих тактова певала у глас, а енергија у сали расла из песме у песму.

Интересовање за концерт било је огромно, улазнице су распродате чак две недеље унапред, што је јасан показатељ колико Рајовић ужива поверење и љубав публике овог краја. Хитови који су обележили његову каријеру низали су се један за другим, а Лесковчани су му узвратили емоцијом и овацијама које су трајале и након последње песме.

Фото: Новости

Након концерта, Бобан за наш лист није крио утиске:

- Лесковац ме је вечерас разнео! Оваква енергија и емоција са сцене се ретко доживљавају. Хвала публици на љубави, певању у глас и на томе што су учинили да се осећам као код куће.

Осврнувши се и на актуелни пројекат, Рајовић је подсетио да његов материјал „Edition 25“, који обухвата седам обновљених песама и исто толико спотова, бележи изузетну слушаност и одличне реакције публике.

- Драго ми је што су људи препознали емоцију и труд који стоје иза „Едитион 25“. Те песме су део мог пута и лепо је видети да и у новом руху живе пуним плућима – поручио је он.

Фото: Новости

Певач је најавио и велики београдски концерт, који је планиран за лето 2026. године, али је термин, како каже, за сада у строгој тајности.

Судећи по атмосфери у Лесковцу и интересовању које га прати широм Србије, извесно је да ће Рајовић и у наредном периоду наставити да пуни сале и оправдава епитет једног од најтраженијих извођача домаће фолк сцене.

 

БОНУС ВИДЕО:

ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Анђела Вуковић | Радозналост је њена супермоћ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута