ПЕТАР СТРУГАР ПОСЛЕ НАПАДА: Глумац објаснио шта се догодило
ГЛУМАЦ Петар Стругар потврдио је да је повређен и објаснио како је дошло до инцидента.
Фото: Архива Новости
Подсећамо, инцидент се догодио на салашу "Стремен" у Јакову, чији је глумац закупац.
Како сазнајемо, Петар је отишао на салаш због коња, као што то чини сваког дана и ништа није указивало да ће доћи до инцидента.
- Кренуо сам кући из коњичког клуба Стремен који држим. Зауставио ме је радник салаша и, када сам се зауставио, човек у видно алкохолисаном стању ме је ударио - рекао нам је Петар, који је случај пријавио полицији.
- Пријавио сам случај полицији и то је даље у њиховој надлежности - додао је глумац.
(Телеграф.рс)
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ИРАН ПОСЛАО ЈАВНУ ПОРУКУ СРБИЈИ: "Ви и ми смо симбол отпора и пркоса - остаћемо јаки и уједињени"
"ОД БЕОГРАДА до Техерана, видљив је исти образац насиља и непоштовања међународног права и људских живота."
25. 03. 2026. у 20:54
Коментари (0)