МИЛИЦА ТОДОРОВИЋ ПРОГОВОРИЛА О СТРУГАРУ: Последња веза ми се није прославила, можда је до друге стране
ПЕВАЧИЦА Милица Тодоровић пре неколико месеци раскинула је везу са глумцем Петром Стругаром, о чему се нашироко причало.
Фото: Инстаграм
Милица избегава да прича о свом љубавном животу, а сада је проговорила због чега њихова љубав није потрајала.
- Видиш како сам сада лепа. Сад сам она права дама с куцом. Ја никад ништа не очекујем, јер кад очекујем, ја се разочарам. Не знам да ли ће да се деси. Никад нисам имала љубав на један или два дана, ја сам у везама по четири, пет године, али погледај како изгледам кад сам соло. Пролепшам се и оперишем нос. Ова последња веза се није баш прославила. Није до мене, можда је то и до друге стране. Ово ми је био једини фејл, да веза није успела пар година - каже Милица.
- Момци, слободна сам, лепа сам... - додала је Милица у "Премијери".
Препоручујемо
РОЂЕНА ПОД СУНЦЕМ: Победница "Звезда Гранда" послала моћну поруку женама (ФОТО)
03. 12. 2025. у 22:11
Фолкерка ПОБЕГЛА из Ургентног центра после удеса - била на лековима
03. 12. 2025. у 21:47 >> 21:52
КАРМЕН ЕЛЕКТРА ЗАВЕЛА СРПСКОГ ФУДБАЛЕРА: "Имали смо вратоломије на базену у 7 ујутру"
03. 12. 2025. у 21:19
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио
БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.
02. 12. 2025. у 12:35
Коментари (0)